Uygulama PUBG Mobile hile APK'si elinde mevcut olan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

cerenlike

Üye
    Konu Sahibi
PUBG Mobile hile APK'si elinde mevcut olan var mı?
PUBG Mobile isimli oyunu gerçekten severek oynamaya başladım. Bu oyunun bir hilesi varmış tam bilmiyorum ama Android'li telefon kullanıyorum PUBG Mobile hile APK varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
PlayerUnknown’s Battlegrounds PC platformunda oyun dünyasını yakıp kavuran dünyaca ünlü olan FPS, aksiyon ve hayatta kalma oyunudur. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın yapımcılığını Tencent Holdings firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan efsanevi bir oyundur. Oyundaki amacımız bir ada üzerinde silahı sağlık ekipmanı ve diğer araç gereçleri toplayıp ada üzerinde hayatta kalan son isim olmayı başarmaktır. Harika savaş atmosferi, nefes kesici çatışmaları, birbirinden güzel mekanları ile birlikte PlayerUnknown’s Battlegrounds android dünyasında kesinlikle denemeniz gereken mükemmel bir oyundur. İngilizce dil desteği ile birlikte oyunu anlamanız daha kolay bir hal almış durumda. Hadi siz de bu harika oyunu sitemizden indirin ve bu nefes kesici rekabetin bir parçası olun. Şimdiden iyi eğlenceler!

• Beğen
Tepkiler: afwerker
cemalben1

cemalben1

Üye
Deneyen varmı?
Acaba offline mi çalışıyor oyun?