Pttcell Tl Yükleme Rezaleti

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Pttcell Tl Yükleme Rezaleti
Bu sabah pttcell tl yükle sayfasından tl yüklemeye çalıştım. Numarayı girer girmez işleminiz gerçekleştirilemiyor hatasından dolayı kendilerini tebrik ediyorum . Ptt kapalı , atmleri çalışmaz , sitesi çalışmaz . Arama yapmam gerek çektiğimiz rezalete bak .

Resim yüklenmesi zaman alabilir

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
En iyisi internetten yüklemek. Malesef PTT nin hizmet alanındaki en zayıf halkası bu galiba, hesaplı olmasının yanında kullanışlıda olsa çok iyi olacak.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
En iyisi internetten yüklemek. Malesef PTT nin hizmet alanındaki en zayıf halkası bu galiba, hesaplı olmasının yanında kullanışlıda olsa çok iyi olacak.
Inertnetten yükleme derken ? Zaten ptt internetten lira yükleme sayfasında aldım bu hatayı. Başka bir site veya banka üzerinden mi

PALA.

PALA.

Üye
Inertnetten yükleme derken ? Zaten ptt internetten lira yükleme sayfasında aldım bu hatayı. Başka bir site veya banka üzerinden mi
Görsel görünmüyor ben atm sandım. Yıl başından sonra bimcelle geç.
Eskiden ondada sorun çoktu şimdilik iyi. Bazı yerlerde 1 aydır edge ile internete girilmiyor telefondan 3g yi açmak zorunda kalıyorum...
Bazı yerlerde 1 aydır edge ile internete girilmiyor telefondan 3g yi açmak zorunda kalıyorum...
Gittiğim bölge ile alakalıymış. Şuan edge ile gsm bağlantı üzerinden internete giriyorum :)

@MAERKEK Ödeme işlemini bilgisayar üzerinden yapmayı dene belki internet tarayıcısından kaynaklanabilir ödeme sayfasına yönlendirmesi gerekirdi. Bak bilgisayardan sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt