Pttcell kapalı beklenen tarife fiyat guncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Pttcell kapalı beklenen tarife fiyat guncellendi
Kapalı beklenen tarife fiyat 16.50 tl den 19.50 tl olarak güncellenmiş yeni yıllabirlikte

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4.Oparatör Şart Rekabet Artardı O Zaman

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Aslında türkcell devlet izin verse düşük fiyat lı paket için ozaman rekabet olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aslında türkcell devlet izin verse düşük fiyat lı paket için ozaman rekabet olur

Yine Eskiye Nazaran Değişimler Var Paketler Düştüde Ne Bileyim. Bir Aralar Konuşuyorlardı 4.Oparatörü Sonra Ne Oldu Acaba

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Yine Eskiye Nazaran Değişimler Var Paketler Düştüde Ne Bileyim. Bir Aralar Konuşuyorlardı 4.Oparatörü Sonra Ne Oldu Acaba
Oda yalan oldu 4 operator avea zamanında bitti

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
O da ihaleyi cok buldu çekildi hep fiyatlar yüksek türk Telekom desen cekmek Vodafone desen artık işi bozdu türkcell desen pahalı ne kullancaz belli degil bu uygun Pttcell vardı oda pahalı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O da ihaleyi cok buldu çekildi hep fiyatlar yüksek türk Telekom desen cekmek Vodafone desen artık işi bozdu türkcell desen pahalı ne kullancaz belli degil bu uygun Pttcell vardı oda pahalı

Turkcellde Şu Anda 30 35 TLye 750 DK + 4 GB Sms Filan Var Yapacak Olursam Onu Yapıcam.Diğer Herşeyin Fiyati Arttı Aslında Oparatörlerinde Fiyatlarının Sabit Kalmasıda Güzel Bişey.Avea Hat kullandım Ucuz Ama En Berbatıda O Yani Paramla REzil Olacağima 10 TL Fazla Veririm İyisi Olur :) Tercih MEselesi Bİraz

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Turkcellde Şu Anda 30 35 TLye 750 DK + 4 GB Sms Filan Var Yapacak Olursam Onu Yapıcam.Diğer Herşeyin Fiyati Arttı Aslında Oparatörlerinde Fiyatlarının Sabit Kalmasıda Güzel Bişey.Avea Hat kullandım Ucuz Ama En Berbatıda O Yani Paramla REzil Olacağima 10 TL Fazla Veririm İyisi Olur :) Tercih MEselesi Bİraz
Ben türk Telekom kullandım pek sıkıntı olmadı iş yerim dışında cekmedigini görmedim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eskisi kadar pek avantaj yok türk telekom unda

1 2 Sene Rahat Oluyor 3 4 Aydan Fazla Kullandım Köyde Rezalettide Şu An Bişey Diyemeyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şehirde artık Türk Telekom kotu degıl çekim

Şehirde Kötü Olduğu Yerlerde Var Yani Ankrada Küçükesatta Bazı Yerlerde Sıkıntı.Bodrum Kata İniyosun Çekmiyo Hani Görende 50 Kat AŞa İniyon Ama Yok :D 2 Metre Üstte Çekiyor MEsela :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Şehirde Kötü Olduğu Yerlerde Var Yani Ankrada Küçükesatta Bazı Yerlerde Sıkıntı.Bodrum Kata İniyosun Çekmiyo Hani Görende 50 Kat AŞa İniyon Ama Yok :D 2 Metre Üstte Çekiyor MEsela :D
O konuda bende müzdaribim ama ucuz diye kullanıyorum işte pttcell ve benim iş yerimde 4g li telefon varsa sıkıntı olmuyor ofiste eger kullandığın telefon 4g yoksa ozaman sıkıntı hat cekmiyor

• Beğen