Ptt Kargodan Arandım?

Sponsorlu Bağlantılar

sezar61

Üye
ptt çalışanı olarak böyle birşeyin dolandırıcılık olduğunu söyleyebilirim. bazı uyanık firmalar böyle arayıp ürün yolluyoruz diyorlar hatta adresi alırsa direkt yolluyorlar. sonra ptt ye geliyor kargo üstüne alıcıya mesaj atarak ptt hakkınızda işlem başlatacak diyorlar.

sakın ola kanmayın ptt kimseyi kargonuz geldi diye aramaz.
ptt kargoyu almazsanız hakkınızda yasal işlem başlatılacak diye mesaj atmaz ya da aramaz.

lütfen dikkatli olum milleti çok fena kandırıyorlar.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
bırak bu isleri diyeceksin ptt seni özel cepten arar mı hic hatta arar mı demek lazım aramaz ki ürüne bakin marmara birlik ve kuran-i kerim :) marmara birlik kimligi caktirmadan bi firmayi karalamak icin kuran ise dini duygularla oynayip kandirmak icin boyleleri turedi simdi de birisini bulsam dovecem az kaldı beni kandirdiklarindan degil ( :) ) ama heryerde turediler arkadas nedir bu degil mi babama da akbanktan kredi karti gelmisti postayla talepsiz :) zarfi acsan ustune kalacak herkes uckagatci olmus ulkede bu ulke bu hizla uzaya cikar ama birilerini dolandirmaya toplum bozulmus

haklısınız.

- - - Eklendi - - -

Dolandırıcılığın everestine çıkmışlar

Bu Harikaydı İşte :)

- - - Eklendi - - -

ptt çalışanı olarak böyle birşeyin dolandırıcılık olduğunu söyleyebilirim. bazı uyanık firmalar böyle arayıp ürün yolluyoruz diyorlar hatta adresi alırsa direkt yolluyorlar. sonra ptt ye geliyor kargo üstüne alıcıya mesaj atarak ptt hakkınızda işlem başlatacak diyorlar.

sakın ola kanmayın ptt kimseyi kargonuz geldi diye aramaz.
ptt kargoyu almazsanız hakkınızda yasal işlem başlatılacak diye mesaj atmaz ya da aramaz.

lütfen dikkatli olum milleti çok fena kandırıyorlar.

Teşekkürler Evet Ben de Farkına Vardım Ama Yanımda Birileri Olduğu İçin Gereken Cevabı Veremedim O Ptt Çalışan dediği her kimse. kargo geldi ve gitti Anlamışlardır iade aldıklarında zaten.

umitgul18

umitgul18

Üye
Birileri senin adına alışveriş yapmak istemiş.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
İrsaliye ile mali teslim almadigin surece sana kimse dokunamaz.

Baskentliia

Baskentliia

Üye
dokunamaz:ünlem:

Born2die

Üye
Hocam Marmara birlik bir zamanlar millete internet veya telefon üzerinden açıköğretim kitapları pazarlayan şirketti ama kapanalı çok oldu.kandirmaya çalışmışlar ama yememiş