Psiloc irRemote v1.00 S60v3 Symbian OS 9.1 (Kızılötesi Kumanda)

Sponsorlu Bağlantılar

b_reisoglu

b_reisoglu

Üye
    Konu Sahibi
Psiloc irRemote v1.00 S60v3 Symbian OS 9.1 (Kızılötesi Kumanda)
n 95 de denedim 3.nolu dosyayı sertifikalandırmanız gerekmektedir.Kesinlikle çalışıyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: osangu10, thecentilmen, ZAFER_0068D ve 9 diğerleri

camokacamoka

camokacamoka

Üye
teşekkür ederim ama nasıl yapacaz

macerx1

Üye
abi sertifika olayı kolay da ben kendi kumanda modelimi nerden bilecem. paramparça ettm kumandayı hiçbiyerinde model vb. bişe yazmıyo. listeden neye göre seçecem? tmm marka vestel, 72 ekran tv. kumanda modeli nedir ki bunun? nası bilecem?

b_reisoglu

b_reisoglu

Üye
    Konu Sahibi
abi sertifika olayı kolay da ben kendi kumanda modelimi nerden bilecem. paramparça ettm kumandayı hiçbiyerinde model vb. bişe yazmıyo. listeden neye göre seçecem? tmm marka vestel, 72 ekran tv. kumanda modeli nedir ki bunun? nası bilecem?
programı kurduktan sonra çalıştır ve add device den kendi tv ze göre kumandayı bulun programın içinde yoksa telefondan güncellemeyle hallede bilirsiniz. veya forumfa irremote 1 kodları diye bir bölüm var ordaki kodları telefonuna at........ bye

matekay

matekay

Üye
ya bu e60 ta çalışırmı

kazzem

Üye
Arkadaşım bahsettiğin "3.*****.Unsigned" signed olmuyor bide ben yaptım demişsin anlatta bizde bilelim nası yaptığını? Devamlı signed yaparken aynı hatayı veriyor. Olmuyor yani anlayacağın

osezer10

osezer10

Üye
bir türlü şu sertifikalama işlemini yapamıyorum yardımcı olurmusunuzz?

vuznamce

Üye
paylaşımın için teşekkürler.

sevkibas

Üye
abi program icin tsk.

ben bu sertifika isine kafam calismiyor.. Biri lütfen yapsin babasinin hayrina... :bigstar:
simdiden sagolun.

idrisduygun

Üye
Selam
2. Proğramı Yüklerkeken Güncelleme Hatası Diyor
:( Yarıdmlarınızı Bekliyorum N80 Ie

xmrtx

Üye
Bu versiyonda bir türlü update yapamadım ,telefondan en son versiyonu yükleyince update yapabiliyorum ama oda 10günlük:(

Suemer

Suemer

Üye
sagol

Nenmorin

Nenmorin

Üye
Arkadaşlar bunların VESTEL TV için olanı varmı herkesin tv si yeni değil eski olanlar için bi update yada bi versiyon düşünmemişmi bu?

qucuqum

Üye
her ewe lazım dicek bişe yok teşekkürler :)

nightwolfi

Üye
ellerinize sağlık

ggsmart

Üye
aga emeğine eline sağlık takıldığım bi nokta benim nokıa n73 te sertifika ypmadan onu yine bu forumda açılan bi anlatımla yaptım zaten telin içinde sertifikalar var onalrdan hallettim ama asıl detay tüm televizyonları da çalışmıyo bizde profilo var işte ben bu televizyonu nası çalıştırıım kumanda ile sorumu cvb verin lütfen ok

Nenmorin

Nenmorin

Üye
aga emeğine eline sağlık takıldığım bi nokta benim nokıa n73 te sertifika ypmadan onu yine bu forumda açılan bi anlatımla yaptım zaten telin içinde sertifikalar var onalrdan hallettim ama asıl detay tüm televizyonları da çalışmıyo bizde profilo var işte ben bu televizyonu nası çalıştırıım kumanda ile sorumu cvb verin lütfen ok

aga konu en alttaydı ben yazdım üste geldi yoksa kimse bşi yazmadı konu üste gelince eline sağlık fln filan yararlı bi msj yazmıolar ?? Bu konunun üste gelmesinin nedeni PROGRAMA KENDİ SİTESİNDEN NASIL ATICAZ??? :@

ayhanzeybek

Üye
işinin ehli olmayan terzinin yaptıgı elbise,adamın üstüne degil yüregine otururmuş derler...ugraşanların eline kullananların bilegine herkesin gözlerine saglık

erkanoz07

erkanoz07

Üye
N95 8GB ile malesef uymuyor. Okadar uğraşmama rağmen sertifikalandırıp kurmama rağmen olmadı. Program açılıp USER-EXEC 3 uyg. kapandı hatası verip kapanıyor. ayrıca aynı sorun trialindede var

Üst Alt