Psikolojik Destege Ihtiyaci Olan Varsa Burdayim

Sponsorlu Bağlantılar

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Psikolojik Destege Ihtiyaci Olan Varsa Burdayim
Bisikolojisi bozumus arkadaslara yardim ede bilecemi düsünyorum konusarak. Bozulan varsa gelsin tamir ederiz :eller:

Ciddiyim

veli-_-802

veli-_-802

Üye
S3 mini Batarya Psikolojisinden anlıyormusun Hocam :ehe:ehe

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Evet ;)Bendede ayni tel var kardesim ve yari yolda birakmiyor. Öncelikle güc tasarruf modunu acmak gerekir. Gereksiz uygulamalari kaldirin. Clean masterla tele temizlik yapin. Ve mutlaka telin ekranini kapamadan rami silin calisan uygulamalari kapatin. Ve ekran parlakligini kismak bataryayi büyük oranda rahatlatir. Telefonunuzun durumunu flan ögrenmek icin cpu z programini indirin. Bataryayla pek alakasi yaok ben öneriyorum. Ve son olarak bataryaniz siskse yani eskiyip bozulmussa yeni ve ORIJINAL bir batarya alin... sorun cözülür ;)

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Hocam telefon 3 haftalık daha ondan bozuldu psikolojim. :blush: Uygulamalar kendi kendine başlıyor ne yapmak lazım telefonumu getireyim size bi onun psikkolojisine bakın hele olmamı ;)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Olurda ben trobzondayim :) hem dediklermi bi deneyin siz olur olmassa en kolayindan format atin ve sadece KALİTELİ uygulamalar yukleyin. Telefon kesinlikle harika bir telefon her yönüyle. Burdan okuyan herkese tavsiye ederim :)

Kardes isersen tem wiever vukle tele ben oyle bakayim ozleden yazarsin ?? Android icin team varTem wiever :kop:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2502601
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:ehe

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
:halay3:

BrainHacker

BrainHacker