PS3 yoksa vitamı alınmalı

Sponsorlu Bağlantılar

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
PS3 yoksa vitamı alınmalı
Évet arkadaşlar şuan parayı topladım ya ps3 yada vita 3g alcam hangisini almalıyım ps3 oyunları çok fakat evde hd tvyok istanbul başakşehirde oturuyorum vita alırsam oyun gta4 gibiler çıkmaz diye korkuyorum ne yapmalıyım yorumlarınızı esirgemeyin efendim

avcitalip

avcitalip

Üye
ps3 almalısın ve yanında bir HD adam gibi bir TV almalısın :evet: Tüplü TV ile sakın oynayacağım deme dehşet berbat bir görüntü alırsın vallaha :oke:

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
Hd tvler nekadar acaba fiyatları

- - - Eklendi - - -

birde ps3 veya vita 2sinden birini alsam istanbulun neresinde bunların oyununu bulurum acaba

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
PS3 iyi olabilir ama TV sorunu var. PSV iyi ama daha kırılmadı bildiğim kadarıyla.
F/P oranı yüksek bir Laptop almakta iyi bir fikir olabilir.

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
bende zaten psp var samsung leptop var samsung galaxy note var birde ps3 yada ps vita alırsam teknoloji adamı olcağım ve oyun kurucusu olmak istiyorum ps vita yada ps3mü almalıyım

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ev konsolu alınmadan el konsolu alınmaz.PS3 mü Vita mı diye düşünmek yerine XBOX360 mı PS3 mü diye düşün derim ben.

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
ps3 oyun bakımından muhteşem fakat evde hd tv yok tüplü hdlerde 700tl 1000 tl civarı ps vita yada gta4 elder scrol v skyrim mafia2 gibi oyunlar çıkmadıkça alınmaz kararsız kaldım

neksushot

Üye
    Konu Sahibi
ps vita almak daha cazip geliyor fakat gta4 gibi oyunlar henüz gelmedi en iyisi beklemek herkeze teşekkürler

Üst Alt