Ps3 mü -ps3 move mu -nintendo wii mi -xbox 36o kinect mi yardm edin lütfennnn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgiliabakus

Üye
    Konu Sahibi
Ps3 mü -ps3 move mu -nintendo wii mi -xbox 36o kinect mi yardm edin lütfennnn
Arkadaşlar ne alıcağıma karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim bu arada benim televizyon küçük bunlar yerine pc mı alsam yada mecbur tv alıcam yardım ederseniz sevinirim

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Xbox 360 Kinect al , movedan daha basit.

• Beğen
Tepkiler: bilgiliabakus

bilgiliabakus

Üye
    Konu Sahibi
basit derken daha mı iyi onu mu kasrediosun yoksa gırafiklermi daha basit oyunlar mı

yarkup

Üye
psp al tv ye falan gerek yok el ps si çok güzell :)

• Beğen
Tepkiler: bilgiliabakus

bilgiliabakus

Üye
    Konu Sahibi
psp istemiom

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Kinect al derken şey demek istedim, move da bir çok hareket yaparak tanıtıyon kendini, kinect te geç kamera karşına oyuna başla.

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
[h=1]Xbox 360 + Kinect[/h]

----------Eklendi @ 15:15:33 ---------- Yazıldı @ 15:14:54 ----------

:oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
Oyunları her ne kadar pahalı olsada PS3 kardesım gerısı yalan... ;) Hıc kafan karısmasın bence tmm x-box'ta guzel cıhaz ama PlayStation kadar ıyı degıl kesınlıkle..

mamilim90

mamilim90

Üye
Şahsen bende Ps3 var ama Move Ve Kinect Karşılaştırısan Kinect Farkla önde Olur

bilgiliabakus

Üye
    Konu Sahibi
tv sorun deil bnm için

isorus75

Üye
arkadaslar bu soruya soyle bi yanit. eger onemli olan sadece oyun ise belki xboks ama genel anlamda ps3 yani ps3 den internete girebilir onlayn film izlersin chat yaparsin onlayn tv izlersin yani bi bilgisayargibi destekledigi bir klavye takip kullana bilirsin bunu xboksta yapamazsin ha bide teknoloji hizla gelisiyo xbox ta dvd var ama ps3 de bluray hemde 3D yarin birgun oyunlarda kalitelenince dvd ye sigmaz onuda gectik bluray film izleyemezsin arti ps3 icin ozel uretilen bircok oyun var yani ps3 her yonuyle xbox a 10 basar sahsen bende cok dusundum evde kuru kalabaliktansa tek aletle olayi cozdum 107 ful hd de tek tusla internet sinema oyun eglence foto vesaire hersey elimin altinda sadece kinex icin o alet alinmaz move ilede cok eglenceli saygilar

onurince

Üye
bencede ps3 :)

Lalaye

Üye
Bence psmove en azından fps gibi oyunları oynarsı (killzone 3,resistance 3,resident evil gibi)

ONG_bag

ONG_bag

Üye
arkdaşım xbox 360 +kinect şiddetle tavsiye ederim psmove den kat kat daha üstün karşısına geç ve el salla bu kadar basit hem sesle de komut edebiliyorsun kinect i tabi ingilizce ayrıca xbox un gamedi ps3 den çok daha iyi ve rahat fps için dizayn edilmiş eğer fps oynucam diyorsan kesinlikle xbox 360 al bende evimde kullanıyorum yukarıda bir arkadaş ps3 te internetten film felan izliyorum demiş sanki xboxta böyle birşey yok ondada var ve bluray film de izleyebilirsin 250 gb hardiski sadece oyun için koymuyorlar tabiki rahat rahat filmde izleyebilrsin 3d oyununu da oynarsın ve xbox live psn e 10 değil 100 basar :D

USAForever

USAForever

Üye
PsVita. (Sözün Bittiği Yer.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt