Ps 3 ALICAM

• 18 Ağustos 2014
  • 880 Okunma
  • 19 Cevap

1. ARKADAŞLAR ps 3 alıcam sıfırı ne kadardır

Yazan: gstahsn
  2. ps4 daha popüler bu aralar. ps3 fiyatları düşmüştür ama sıfırı en az 600 ₺ civarıdır

3. 600.güzel :-)
    Nerden alabilirim

iPhone ile gönderdi
  4. Gta 5 olmasa

iPhone ile gönderdi
  5. iPhone ile gönderdi
  6. PSN den oyun almıyacaksan devamlı blurayden oynicaksan 12 gb yeterli olacaktır

iPhone ile gönderdi
  7. 3-4ay sonra ne kadar olur veya 5 ay

iPhone ile gönderdi
  8. 12GB modelini tercih etmeyin yeterli olacağını düşünmüyorum. Fiyatların daha fazla düşeceğini sanmıyorum PS4 satışları çok iyi gidiyor zaten.

9. Ps3 çıktığında ps2 nin durumu kaç ay sonra nasıldı bilmiyorum bilen varsa bu konuda çok daha iyi yorum yapar.

iPhone ile gönderdi
  10. PSN den oyun indirmeyecekse gerek olmaz fakat ps plus alırsa az gelecektir.

iPhone ile gönderdi
  11. Uzun süre kullanmayı düşünüyorsa bence mantıklı olmaz. PSN'de ücretsiz oyunlar var çünkü. Dediğin gibi Plus üyelik ve onun avantajları var. Fakat kullanım alanının 12GB için yeterli olacağını düşünüyorsa tercih edilebilir.

12. Ya pes 2014 2013 ve birkaç araba ve dövüş oyunu için tekkn gibi

iPhone ile gönderdi

13. Ps4+saba 24inç fu ll hd led ekran+(killzone,thief kutulu).makine içinde fifa2014 demo motogp2014 demo.fiyat 1600 lira uğraşma ps3 le 6.ayın başında aldım 20 30 saat anca oymamışımdır.ilgilenenler mesaj atabilirler

T40 ile atıldı

14. kardeş ben pes 2013 ve bir tane araba yarışı oyunu ve tekken oyunu 3 oyun için alıcam ps3 ü

15. Fark etmez 12 gblik modeli alın baktiniz az geliyor 60-100 lira arasında 250- 500gblik 2.5" lik hdd takarsınız olur biter Süper slimin yanında hdd girişi var

LG ile gönderdi
  16. Hort :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Ben de sıkıldım konuları geziyordum bunu gördüm tarihine hiç bakmadım

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 22:31