Pronto Toz Al


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
pronto toz al yarattığı maynetik etki ile tozları içerisine hapseden kullanımı çok kolay ve hakikatende başarılı şekilde tozları adsorbe edebilen bir temizlik malzemesi. Ben aldım bilgisayarın camındaki tozlar korkudan tirtir titrer oldu. Ortada toz moz kalmadı. tavsiye ederim. fiyatı biraz pahalı olsada yaklaşık 4.9 ytl ye sapıyla berabar 1 adet yedekle satılıyor. ayrıca yedekleride satılıyor. Bence almaya değer

Kısaca tozdan bilgisayarım veya laptopum un camı tozlanıyor silmek istemiyorum çiziliyor diyenler pronto toz al tam sizlik ...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt