Promosyon


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Bir gün işten çıkmış müthiş de yorgun otobüse binmiş Arkaya doğru ilerlemeye başladmış. Yanında bir adam duruyor.oda demire tutunuyor. Birden farketmiş ki yanındaki adam ikidebir yüzüne tuhaf tuhaf bakıyor.ufak ufak sinirlenmeye başlamış. Adama gıcık gıcık bakmış.Otobüs hızlandıkça demir sallanıyor tabii oda. Bu arada da içinden şu otobüsleri harap etmeden kullansalar olmazmı, demirlerin bile canına okumuşlar diye söyleniyor.
Hayret bir şey adam hala yüzüne tip tip bakıyor.
Neyse adam zile basmış ve kadın rahatlamış inecek diye...
Adam inmez o beklemiş adam hala yüzüne bakıp duruyor. o hala bekliyor insin diye.
İkisininde de siniri tepesine çıkmış... Adam yüzüne sinirli sinirli bakıp hanımefendi elimdeki boruyu bırakırsanız inmek istiyorum demez mi?? Tam bir şok yaşamış... Meğer otobüsün demiri diye adamın elindeki boruyu tutuyormuş.
Hatta adamcağız kadını kaç durak taşımış ) Adam inince yakınlarında bulunan herkes gülmekten şişmiş.
Bir delikanlı da espriyi patlatmış:

-Bayan demiri bırakmasaydı adamcağız eve gidince şöyle diyecekti "hanımmm koş bak borularda promasyon başlamış bir tane alana yanında bir hatun veriyorlar..." Hiçbirşey umurunda değildi şu andan oda bastı kahkahayı...
 
DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
harbi bomba yaaa
 
darkred

darkred

Üye
walla süper bişey yaw

promosyon


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt