Programları Direkt atabilirmiyiz???


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burdamiyiz

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar bende 3650 ve bir arakdaşımdada 3660 telefon var ama bilgisayardan programları tek tek bluetooth la telefona gönderip, sonra mesaj halinde gelen bu pogramları çalıştırarak kuruyorum, bu bilgisayardan telefona aktarma işini (bilgisayara takılan bir tane SD kart okuyucum var) kart okuyucu ile direkat karta yuklesem, sonradan bunları kurmak için (aynı zamanda telefonun içinde nerede olduğunu bulmak için) neler yapmam gerekir?
 

symbianboy

Üye
fexplorer diye bi program var sen yükliyeceğin şeyi e ye at sonra fexplorel programından e ye gir bu kadar
 

symbianboy

Üye
fexplorer diye bi program var sen yükliyeceğin şeyi e ye at sonra fexplorer programından e ye gir bu kadar
 

burdamiyiz

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağolasın arkadşım...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt