Problemini yaz, birlikte çözelim.

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhan11180

Üye
Ben Trident t1000 Kullanıcısıyım Bugüm Bi Şifre Girdim Ve O MEnüden Biyerlere Girdim şimdi Şarj Göstermiyo Göstergede

exotyc

exotyc

Üye
Merhabalar Trident W-T3 kullanıyorum.İnternet pakedi yaptım fakat wap üzerinden girmedi.Wifi den arama yaptığımda uzun süre bekliyor ama modemin yakınında olduğu halde bulmuyor.Turkcell hat kullanıyorum.Acaba wap ayarlarını biri burdan yazabilir mi?
O İnternet P aketi Yaptım Dediğin Menude wlan Yada Wifi diye bir seçenek Olması Lazım Onu Seç.O Menude Yoksa Ozaman Bağlantı Ayarları Yada nternet Sayfasındakı Ayarlar Seceneginden Sececeksin Wifi Yada Wlan Warsayılan Yap Wifi İle Başka Türlü Bağlanamazsın.

merniş

Üye
öncelikle selam arkadaşlar geçenlerde trident t-box diye bir telefon aldım kullanma kılavuzunun üstünde e5-e6 diyordu model için.sorunum şu bu telefon acaba hangi işletim sistemini kullanıyor ayrıca kullandığı program uzantısı .vxp daha önce böyle bir uzantı duymadım bilenler yardımcı olursa sevinirim iyi günler

muhammeddoruk

Üye
Arkadaşlar merhaba, Elimde trident w-t15 var. Bunun desenini unuttum. Google hesabı da benim değildi. Format koduna nasıl ulaşabilirim ya da nasıl hard format atarım bilginiz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar...

killiadam2

Üye
Arkadaşlar merhaba, Elimde trident w-t15 var. Bunun desenini unuttum. Google hesabı da benim değildi. Format koduna nasıl ulaşabilirim ya da nasıl hard format atarım bilginiz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar...

W-t15 diye bir telefon yok?

159357tmm

Üye
S3 mini kore malı aldım şarjı uzun gider dediler ama tüm gece şarja taksamda 3 saat taksamda 5 saat taksamda oyun oynarsam en fazla 3 saat normalde 8 saat gidiyor bataryasını değiştirdm o da çin malı ne yapmam gerekir bu 3 günlük telefona yardımcı olun

159357tmm

Üye
birşey sorucam kore malı s3 mini de bataryayı değiştirmeme rağmen hala bataryayı hızlı tüketiyor telefonu sıfırladım ancak o da bir işe yaramadı yardımcı olurmusun abicim lütfen ? '-' telefonda ışık falan hepsi kapalı yardımcı oluun

kamiln

Üye
trident t box telefon aldım bi kaç program yükledim ve menü ye bastım telefon reset atıyor ne yapmalıyım

Üst Alt