Pro show gold slayt ve video montaj programı

RaFi_4115

RaFi_4115

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar artık windowsun kendi programı movie makerın slayt geçişlerinden ve özelliklerinden sıkıldık bu program ile birçok video geçişleri,yazı efectleri resim efectkleri,özel cd oluşturma özellikleri ve daha birçok özelliği ile salytlarınızı orjinal film gibi tasarlayabilir CD-DVD ve HD kalitesinde bile video hazırlayabileceksiniz.Program tüm resim formatlarını destekler.MP3-AAC-WAV ve AMR formatlarını destekler.Ayrıca video üstünde efectler yapacaksanız sadece avi videoları destekler.Ben kendim video çözünürlüğü ayarladım ve içine resim olarak attım oradan bakıp hem kaliteli hemde küçük boyutta video oluşturabilirsiniz.

NOT:Programı sistem diskine yükleyiniz başka diskte tüm özellikleri çalışmayabiliyor.İyi eğlenceler...

Programı bu linklerden indirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: bay_ferhat ve Nadir
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağolasın kardeşim..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt