Prisma v1.1 Build 16 + Mod

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Prisma, Android cihazlar için yayınlanan popüler fotoğraf efekt uygulamasıdır.

Yenilikler:
We've made Prisma faster. Happy artwork making!
Introducing charity styles!
'Philanthropic' styles are now available to Prisma users who can choose to not only have "a love" filter that is probably the most beautiful, but also to donate $1 to an Elbi charity.
Make your content meaningful and let's make the world a better place together

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Benzer Konular

Mali Özdemir
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Mali Özdemir
Ferhat™
Cevap
3
Görüntüleme
17K
asım hulusi
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
516
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt