Prensesim hamile :)

• 28 Eylül 2012
  • 1019 Okunma
  • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yavruyken alıp büyüttüğüm sarı prenseslerim büyüdü ve geçen ay hamile kalan ama tecrübesizliğinden yavrularını doğuramadan öldüren prensesim yine ağzına yavru aldı inşallah bu sefer gelecek bebekler :)

Yazan: Mad EagLe
    HakanLJ bunu beğendi.
  2. Tebrikler umarim sorunsuz yavrularini alabilirsiniz. Ayrica goruntusu varmi?

Mad EagLe bunu beğendi.
  3. malum telefon c6-01 makro ve spor mod yok balık kıpırdayınca bulanık çıkıyor zaten ilk yavru aldığında ortalıkta çok dolanıyordu erkekler rahat bırakmayınca strese girdi ve kustu yavruları erkenden ama şimdi akıllanmış saklanıyor hep küplerin kayaların arkasına :)

4. Hadi hayırlısı :D

Mad EagLe bunu beğendi.
  5. şu bebeler sağlıklı doğsa rahat edecem ya icemanım hamile kaldı o da yapamadı onundu ilkti onuda yavruyken almıştım büyüdü eskiden lepistem beslerdim hiç sıkıntı yoktu çok kolaydı hamile kalınca atardım yavruluğa patır patır doğuruyordu çikletler biraz uğraştırıyor :)

6. hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun :)

7. Bu seferde doğurmadan ölürlerse kuluçka makinesi alıp kusturcam 1 haftadan fazla tutamıyorlar ağızlarında akvaryum kalabalık biraz doğurmak istemiyorlar :)

8. olabilir öyle yap:) hayırlı olsun diyelim :oke:

9. Tebrikler allah analı babalı büyütsün :)

- - - Eklendi - - -

Balıkmış

10. bu yorumu kim yapacak diye merak etmiştim o senmişsin :D

11. :bablik::bablik::bablik:

12. ben de konuyu okumadan baba olacak diye geçirdim içimden :ah

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

13. aynen ha bende baba olacaksın sandım

14. Bende bende :ehe

Hayırlı olsun. :)

15. Erkek prensesim baba olcak yahu ben değil :)

16. Hayırlı olsun sağlıklı doğup büyüsünler
    benim zebralarda hiç boş gezmiyorlar hep hamileler

17. ben de birinin karısı hamile kaldı sandım :D balıkmış :zzz:

Hayırlı olsun :D

18. İster istemez ilk anda herkes yanlış anlaybilir :zuhaha: ama gerçek balıkmış valla çok komik bir durum :kop2:

19. :kıskıs:

20. zebrada beslemiştim onlardan yavru almak kolay oluyor baya almıştım:)

- - - Eklendi - - -

bir nevi öyle erkek prensesimin karısı sonuçta :D gerçi akvaryumdaki bütün dişiler onun karısı hepsini sıraya diziyor valla diğer erkekleride dövüyor dişilere sarkınca :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 22:24