Pratik Zeka

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Pratik Zeka

Bu galeride göreceğiniz mühendislik ve mimarlık şaheserlerinin(!) tamamı gerçektir. İşte pratik zekanın saç baş yolduran fotoğrafları.

Hizmette sınır yok. Vatandaş duvara tırmanırken araba çarpmasın diye yaya geçidi yapmış. Kim düşündüyse aklına(!) sağlık.

Evi yapan ne güzel yapmış..Bir de garaj kapısını tuttursaymış...

Yoruma gerek var mı?

Siz hiç bir evin duvarında biten demir yolu gördünüz mü? Biliyoruz saçma bir soru..Ancak fotoğraf gerçek..

Bir demiryolu harikası daha.. Sizce hangisi daha salakça? Rayların ortasına direk dikmek mi, direklerin etrafına ray döşemek mi?

Bu balkonda kahvaltı yapmak için dağcı malzemeleri lazım.

İşte bir harika daha. Hangisi daha enteresan? Kabloların güzergahı mı, yoksa dışarıya asılan perdeler mi?

Muhtemelen bu evde oturan adam karısından bıkmış ve karısı birazdan çamışır asmaya çıkacak.

işte bir şaheser. Oturmak bir dert, temizlemek başka bir dert.

Bu ev sahibinin sanırım yalıtım sorunu var. Pimapen yaptırmak istemiş ve yaptırmış. Sorun yapan ustada. Pencereyi tutturamamış.

Tam anlamıyla bir pencere kondu. Bu yapının bir örneğinin daha olduğunu sanmıyoruz.

En ilginç görüntülerden biri. O kapının orda ne işi var desek, daha da enteresanı o dolabın oradaki işlevi ne?

İşte ödüllük bir yapı. Bu kapıyı yaparken ne amaçladı acaba?

Dışarıdan nefret etmiş olmalı ki, perde yerine duvar örmeyi tercih etmiş..

Ne desek boş..

Sanki bir el varolan bahçeye yapıyı kondurmuş... Ancak garajı tutturamamış.

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ilk yorum benden olsun koptum valla eline ve klavyene sağlık

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Dejavu kare!.. :D Sanırım 3. görüşüm bunları! Ama güzeller :) Bu bölüme de lazımlardı zaten :)

D_aTeS

D_aTeS

Üye
bi kaç kez bende görmüştüm ama yinede gülünüyo.eyw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...