pr 1.3 guncellemesi ingiltere?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lweo

Üye
    Konu Sahibi
pr 1.3 guncellemesi ingiltere?
butun basliklari 2 gundur geziyorum tespitlere gore ingitereden alinan n900 ler haric herkez normal bir sekilde guncellemis telefonunu bende ingiltereden aldim telefonumu ve hala pr1.2 kullaniyorum ne wifi de nede pc suite ile herhangi bir guncelleme bulmadi bizim ne sucumuz var simdi ? :JJ

kuavo15

kuavo15

Üye
arkadaşım bende ingiltereden aldım aynı şey bende başıam geldi ,mecburen flasher ile atamak zorundasın ben öyle yaptım.

lweo

Üye
    Konu Sahibi
bu bize buyuk bir haksizlik ama. neden kolay yoldan varken ve hakkimiz olan birseyi bukadar zora indirgiyprlar... ben biraz daha bekleyecegim belki yayimlanir ingiltereden alinan telefonlar icin

kuavo15

kuavo15

Üye
bu bize buyuk bir haksizlik ama. neden kolay yoldan varken ve hakkimiz olan birseyi bukadar zora indirgiyprlar... ben biraz daha bekleyecegim belki yayimlanir ingiltereden alinan telefonlar icin
sanmiyou ya flash atmak cok kolay bir islem...

floridali

floridali

Üye
ben de ingiltereden aldim N900 u, gecen haftaya kadar Tr deydim ve update yapamadim Tr'de, buraya yani ilgiltereye yeniden donunce problemsiz bir sekilde update yaptim

lweo

Üye
    Konu Sahibi
ben de ingiltereden aldim N900 u, gecen haftaya kadar Tr deydim ve update yapamadim Tr'de, buraya yani ilgiltereye yeniden donunce problemsiz bir sekilde update yaptim

yok onun donmekle alakasi yok. guncelleme ingiltere icin bu hafta cikti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt