PPSSPP Kullananlar Baksın Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
PPSSPP Kullananlar Baksın Lütfen
Resimdeki oyunda fps değeri % 20-25 civarında. Haliyle oyun normal hızında değil ve ses de bozuk. Sesi kapatsam hiçbir tat alamam oyundan.

Şimdi, yine resimde göreceğiniz üzere üçgen işaretli bir buton var. Ona basılı tuttuğum zaman ses büyük oranda düzeliyor ve fps değeri de % 58-60 civarında kalıyor. Ancak ona basılı tutarak oynamak güç. Acaba o ayarı kalıcı hale nasıl getirebiliriz? Var mıdır bir yolu?

Teşekkürler.

eren3546

eren3546

Üye
ayarlardan ses high dan lov al sesler 7 den 5 e düşur
ppssp emu acmadan önce cihazın ramını boşalt gameboster çalıştır oyuna gir sorun olmaz tabi cihazın sistemi düşükse yapacak bir şey yok

benim cihazda

nfs wos wanted
call of duty victory
toy story 3

kasmadan oynatıyor

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ayarlardan ses high dan lov al sesler 7 den 5 e düşur
ppssp emu acmadan önce cihazın ramını boşalt gameboster çalıştır oyuna gir sorun olmaz tabi cihazın sistemi düşükse yapacak bir şey yok

benim cihazda

nfs wos wanted
call of duty victory
toy story 3

kasmadan oynatıyor

Birseyler denedim fps yuze cikti ama yine de tatmin edici degildi. O yuzden vazgectim. Belki tablette denerim ama sanmiyorum.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
YouTube da ayarları oluyor bir bakmanı öneririm pek hakim değilim ayarlar kısmına ayarlarım sadece YouTube daki gibi

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kendimce bir seyler yaptim ama bos. Cift cekirdek islemcili tablet de var ama eminim onda da sikinti olur.

Üst Alt