PPSSPP emilatörü android oyun ayarları (Bizzat Kendi cihazım Olan S3'ten Çektim resimleri)

Sponsorlu Bağlantılar

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
PPSSPP emilatörü android oyun ayarları (Bizzat Kendi cihazım Olan S3'ten Çektim resimleri)
Meraba Arkadaşlar google Play uzun zaman önce gelen PPSSPP oyun emilatörü 2 farklı sürümde indirdimeye sunuldu birisi PPSSPP GOLD (ücretli olan) diğeri ise PPSSPP (ücretsiz olan) herşey buraya kadar iyi yanlız vatandaş indirip kuruyor ama oyunlarda kasma ve donmadan dolayı oynayamıyor bunun nedeni ayarların yapılmaması bende araştırdım ve ayarları buldum sonuç mükemmel Şuan kendi cihazımda God of war sparta ve god of war Olimpus takılmadan rahatca oynuyorum resimlerde verdiğm ayarları yapın ve PPSSPP emilatörünün tadına varın.Ayrıca en kısa zaman cihazımdaki 2 tane oyunda eklicem konuma saygılar. NOT: Bu ayarları PPSSPP GOLD için deyil ücretsiz sürümü içindir buna dikkat edelim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994 ve ahmetaliarar06

Gallahad

Gallahad

Üye
teşekkürler bu ayarlar asasincreed de falanda geçerli olurmu

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bu ayarlar asasincreed de falanda geçerli olurmu
denemedim şahsen assasincreed ama büyük ihtimal olur kardeşim eger olmassa Show FPS kısmına gir ordan 4 tane secenek var onları sırayla denersin ben bu programa aşina olduğum için başka oyun yüklesem bile ayarlayabiliyorum deneme yanılmayla.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Bu kasma yúzünden 3 defa kurdum kaldırdım

tihame

Üye
oyun takılmadan donmadan oynanaıyor bu ayarlarla yalnız seste problem var effectler ve müzikler anlaşılmıyor

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
oyun takılmadan donmadan oynanaıyor bu ayarlarla yalnız seste problem var effectler ve müzikler anlaşılmıyor
evet kardesim dogru bu sorun emilatorle ilgili bi sorun gold serisindede ayni sorun var umarim uretici guncellemelerle bu sorunu giderir.

tihame

Üye
bu ayarlarla tekken 5 oynanabiliyor mu ?

tihame

Üye
daha once tekken3 yuklemistim kasmisti bayağı cihaz htc one x+ bu starlarla kasmaz dersen yukleyeyimdaha once tekken3 yuklemistim kasmisti bayağı cihaz htc one x+ bu ayarlarla kasmaz dersen yukleyeyim

Inception-6-

Üye
Gold un ayarlarınıda verecek misin çok donuyo call of duty

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Eyvallah....

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
Gold un ayarlarınıda verecek misin çok donuyo call of duty
Kardeşim Gold sürümünü sil GooglePlay den ücretsiz olanı yükle verdiğim ayarları yap keyfini sür.
daha once tekken3 yuklemistim kasmisti bayağı cihaz htc one x+ bu starlarla kasmaz dersen yukleyeyimdaha once tekken3 yuklemistim kasmisti bayağı cihaz htc one x+ bu ayarlarla kasmaz dersen yukleyeyim
rahat oynarsın kardeşim yeterki ayarları yap gerisi senin tercihin tekken 3 ten tut tekken tag a kadar oynarsın.

Inception-6-

Üye
Ücretsizi yükledim ayarları yaptım donma azaldı ama yinene aradabi kasıyor teşekkürler

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsizi yükledim ayarları yaptım donma azaldı ama yinene aradabi kasıyor teşekkürler
emilatoru ac setting yani ayarlara gir ordan counter FPS var oradan 4 tane secenek var oradan speed sec sonra time hack seceneginide aktif et.kasma minimuma inecektir.

hospiti

hospiti

Üye
:alkisEyvallah:alkis

• Beğen
Tepkiler: R GAMES 58 ve galactico

DragonSlayer7

Üye
Sağol kardeş ben gold da denedim çalışıyor bu ayarlar

soldierman

soldierman

Üye
goldda ucretsiz surumude ayni beyler sadece destek verilip gelistirilmesi icin gold adinda ucretli versiyonu piyasaya sunulmustur.LG optimus Gpro her sekilde kasiyor god of war,tekken ve gow olympus sessizdede tadi cikmiyor,guncelleme sart

umutcan997

umutcan997

Üye
Teşekkürler görüntü düzeldi ancak ekran simdi sanki göz kirpar gibi oluyor pesde demedim kornerlerde frikilerde adamların sadece gölgeleri gözüküyor :/ top adam gozukmuyor

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler görüntü düzeldi ancak ekran simdi sanki göz kirpar gibi oluyor pesde demedim kornerlerde frikilerde adamların sadece gölgeleri gözüküyor :/ top adam gozukmuyor
anladim ayarlar bolumunde grafik bolumu var ordan cpu yi veri performansini artirin isallah sorun kalmaz.

Üst Alt