PP Market v7.1.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

vaterfa

vaterfa

Üye
@mabdussamed insallah dostum, destegin icin tesekkurler [emoji106]

hasanyangel

hasanyangel

Üye
bekliyoruz hala türkçe halini

mugrib

Üye
Sabreden derviş Sabrede Sabrede devrilmiş

-uninvited

-uninvited

Üye
Hepiniz hakli olabilirsiniz arkadaslar ama daha öncede belirttigim gibi en ufak hatada bile uygulama sorun cikarabiliyor acilmiyor ve ya uygulamadan atiyor.

ÖRNEK:
<string name="rpp_hint_err_no_network">Ag Baglantisi Yok</string>

Bu gibi kodlarda yanlislikla tek bir cizgi dahi eksik olsa bile uygulamaya yansiyor. Bu durum 1 hafta once bizim basimiza da geldi o kadar harf ve cumlenin arasindan bu gibi hatalari bulmak yerine 1 hafta once arkadas bana yari turkce olan uygulama apk'sini atti ben kaldigim yerden tekrar baslamak zorunda kaldim. 1 oyun yamasi bile bazen 1 sene yi bulabiliyor. Tabi ki bu basit bir uygulama cevirisi ama gercekten ugrasmak gerekiyor. Gerekirse ekstra isleri mi bir kenara birakip gecirdigim onca zamanimi bu uygulama uzerinde yogunlastiracagim. Bu kadar gecikmesinin bende farkindayim. Sabredin ki bu uygulama sizlere en kisa zamanda yuzdeyuz turkce olarak sunulacak...

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH, hasanyangel ve saltanomer
KELGER

KELGER

Üye
hacı naptın projeyi unuttun heralde

mugrib

Üye
uyudu herhalde

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
İki ay oldu neredeyse gerçekten sabır da bi yere kadar ama... Noldu projeye???

Son düzenleme:

mugrib

Üye
Dostum sen bu işin altından kalkamıycaksın herhalde en azından gelebildiğin bir nokta varsa onu Paylaş bari belki birileri üstünü tamamlar

mabdussamed

mabdussamed

Üye
hakikaten suyu çıktı bu projenin.ne projeyse artık.kardeş beceremeyecek isen forumdan çevirmen arkadaşlardan yardım iste bari

mugrib

Üye
Seni bekleyene kadar Çince kullanmaya alıştık. Kullana kullana çincede öğreniriz herhalde

• Beğen
Tepkiler: maximumüye
mabdussamed

mabdussamed

Üye
Çeviriye başladın mı? :bann:

-uninvited

-uninvited

Üye
Çeviri yüzdesi güncellendi ! Ve artık çeviri aşamasında sonlar da olduğumuzu da belirtelim şu an yaklaşık %5 civarına kadar çevirilecek bir bölüm kaldı. Uygulama testi ve düzenleme bittikten sonra önümüzdeki günlerde yeni bir konu altında paylaşmayı düşünüyoruz. Konu güncellemeleri için takipte kalın ... Saygılar;

Son düzenleme:
KELGER

KELGER

Üye
merakla bekliyoruz.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Ne ceviriymis bee 3 ay suruyo isim olmasa 1 haftada bitirirdim.b..ku cikti bu isin. Su konuyu kapatın artık çöpe

vaterfa

vaterfa

Üye
@konyalimehmet dostum empati yapmayi hic dusunmedin mi ? hani sen de demissin ya isim olmasa bir haftada yapardim isimiz olmasa biz de bir haftada yapardik demekki arkadasla isimiz cikmis ki yapamamisiz. basimizi yastiktan her kaldirdigimizda bu uygulamayi dusunmedik hemen kalkip ceviri yapmaliyiz diye o gun yorgunduk veya baska birseyle ugrasamiz gerekiyordu. ayrica cevirilen uygulama icin kimse size hesap numarasi verip zorla para yatirmanizi istemedi, yapan arkadaslar bunlari bos zamanlarinda hobi olarak yapiyor. uninvited soylemisti zaten bir haftaya gelicek az sabir [emoji3] saygilar.

• Beğen
Tepkiler: -uninvited
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Peki dostum teşekkürler emeğe saygı ama 2 ayda programı yazardınız yeniden cidden çok fazla sürdü. Hadi bakalım bekliyoruz :)

vaterfa

vaterfa

Üye
Peki dostum teşekkürler emeğe saygı ama 2 ayda programı yazardınız yeniden cidden çok fazla sürdü. Hadi bakalım bekliyoruz :)
eyvallah dostum [emoji106] insallah bekledigine degecek [emoji3]

-uninvited

-uninvited

Üye
Bu çeviri anlayacağınız gibi "ingilizce" den "türkçe" ye bir çeviri projesi değil. "çince" den "türkçe" ye bir çeviri projesi. Bu durumda projenin zorluğu ikiye katlanıyor. Sebebi anlam veremediğimiz bir çok metinin olması, ve yazım hataları. Lütfen haddinizi aşmayın .. #konyalimehmet
Buradaki yanlış anlaşılmayı da düzeltelim. Projeye başlayalı yaklaşık 2 ay oldu !

Son düzenleme:
SHS

SHS

Üye
çeviri bittiğinde yeni konu açarak veya bu konunun açılmasını isteyerek paylaşırsınız, başarılar diliyorum :oke:

• Beğen
Tepkiler: efsane712 ve -uninvited
gonyalı

gonyalı

Üye
Linki güncellermisiniz
Link ölü

Önceden indirenler varsa aramızda uygulumayı Yandex disk vs. yükleyip oradan link paylaşırsa çok memnun kalırız

• Beğen
Tepkiler: veliahht

Üst Alt