PP Market v7.1.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

kutuzov

Üye
Indirilmiyor ama

vaterfa

vaterfa

Üye
bayram sebebiyle biraz aksadi bidahaki hafta icinde tamamlayip paylasmayi dusunuyoruz

KAAN METE

KAAN METE

Üye
Bu senfoni bitmez arkadas haydi eyvallah size

maximumüye

maximumüye

Üye
Bu pro sayesinde herseyi guncelliyorum harika ya tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: -LoqiTech
sadakat_

sadakat_

Üye
Derleyici hatası diyor paket çözümlemede hata var ?

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
:tşk:
:turkiye:

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Bu pro sayesinde herseyi guncelliyorum harika ya tesekkurler

Rica Ederim #maximumüye arkadasim bu tanittigimiz program'dan faydalanman bizide sevindirdi. Bizde tesekkur ederiz

:rica:
Derleyici hatası diyor paket çözümlemede hata var ?

Indirme sirasinda dosyayi bozuk indirmis olabilirsiniz. Bu yuzden bu gibi hatalarla karsilasmaniz kacinilmaz olabiliyor. "İndirme Linki" saglam ve herhangi bir sorun yok uygulamayi tekrar indirin ve tekrar yuklemeyi deneyin.
Öncelikle bazi olumsuzluklar yuzunden ceviri ilerlemesi geciktigi icin kusuruma bakmayin dosya gömme isi cok dikkat gerektiren bir is oldugu icin en ufak bir hatada bile uygulamayi etkileyip degisik sorunlar cikarmasini yada acilmamasina davetiye cikarabiliyor. Bizde bu sorunu yasadik ve bastan baslamak zorunda kaldik gibi oldu... string dil karakterlerindeki hatayi bulduk ve tr yamayi tekrar hayata dondurmeyi basardik ufak tefek ceviriler kaldi su an ceviri yuzdesi %80 olmus durumda en yakin bir zamanda kesin ihtimalle yayinlamayi dusunuyoruz anlayisiniz icin tesekkurler...
Çeviri Yüzdesi %80 olarak Güncellendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sadakat_
KELGER

KELGER

Üye
son güncellenmiş halinin linki yok mu?

-uninvited

-uninvited

Üye
Ceviri projesi %100 tamamlandiginda paylasilacaktir.

Son düzenleme:
KELGER

KELGER

Üye
sağol

mugrib

Üye
Kardeş neden çevirdiğin kadarını paylaşmıyorsun

KELGER

KELGER

Üye
ne durumda şu anda

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Noldu bu projeye hala bekliyoruz :hmmm

vaterfa

vaterfa

Üye
ceviri devam ediyor dostlar yakin zamanda bitirip paylasmayi planliyoruz

H0lligan

Üye
Ya iyi hoş yapıyonuz emek veriyonuz emeğe saygı ama android de ne virüsü var ? Bugüne kadar hangi android virüsünden telefon tablet çökdü ? Ben hiç raslamadım açıkcası.

faruk26kuraf

Üye
Bekliyoruz

mabdussamed

mabdussamed

Üye
kaç bin satır var ki bir buçuk aydır bitiremedin?
edit : 1400 küsür satır varmış.2 kişiyle 2 saatte bitebilecek bir çeviri.bu kadar uzun sürmesine bir anlam veremedim.yanlış biliyorsam düzeltin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: VIP_TECH ve H0lligan
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Emeğe saygı evet ama biz de sabırsızlanıyoruz :ehe uygulama çok güzel çünkü

vaterfa

vaterfa

Üye
kaç bin satır var ki bir buçuk aydır bitiremedin?
edit : 1400 küsür satır varmış.2 kişiyle 2 saatte bitebilecek bir çeviri.bu kadar uzun sürmesine bir anlam veremedim.yanlış biliyorsam düzeltin.
haklisin fakat sorunlar cikti o yuzden gecikti, gecikme ceviriden kaynakli degil

Üst Alt