PP Market v7.1.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

KAAN METE

KAAN METE

Üye
Kolay gelsin bekliyoruz arkadasim

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
"Google translate" ile ceviri yapmak biraz ugrastirici olabiliyor, sebebi ise cevirdigin metinleri anlamsiz bir sekilde ve karisik ceviriyor. Ben de zaten "google translate" ile ceviri yapmıyorum. Kullandigim ceviri program'i "Yandex Translate" bu uygulama'yi sec'memin sebebi, dogru ve anlamli ceviri yapmasi'dir. Tercih sana kalmis "yandex translate" ile ceviri yaparak yardimci olmak istiyorsan uygulama dosyasini verip gerekli talimatlari mesaj olarak atabilirim. #vaterfa
Tesekkurler, #KAANMETE
TURKCE ceviri ilerlemesi, %30 olarak GUNCELLENMISTIR.

vaterfa

vaterfa

Üye
olabilir dostum mesajini bekliyorum

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
TURKCE Ceviri ilerlemesi (%50) olarak Guncellenmistir.

Son düzenleme:

faruk26kuraf

Üye
Dosya nerde kolay gelsin %50 olan dosya

MarjinalKeko

Üye
Yazıma neden dikkat etmiyorsunuz?!
"Guncelle, guncell, sd karta tası" yerine "Güncelle, güncel, sd karta taşı" yapamıyor musunuz harfleri düzgün yazmanızı önerrrim.

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama'nin turkce versiyonu %100 turkce'ye cevirildiginde paylasilacaktir #faruk26kuraf
Tesekkurler.
Bu gibi islerle, fazla bilginiz olmadigi icin, ister istemez boyle yorum yazmak zorunda kaliyorsunuz. Uygulama turkce karakterleri (ç, ı, ü, ğ, ö, ş, i) desteklemedigi icin, turkce yazilari bu sekilde yazmak zorunda kaldik. Anlayisiniz icin, Tesekkurler. #MarjinalKeko

Son düzenleme:
KAAN METE

KAAN METE

Üye
Dostum son bir soru uygulamayı türkçe çevrilmiş olarak yükledik ama ya güncelleme gelirse o zaman ne olacak yani uygulama kendisini güncelle ise

vaterfa

vaterfa

Üye
Dostum son bir soru uygulamayı türkçe çevrilmiş olarak yükledik ama ya güncelleme gelirse o zaman ne olacak yani uygulama kendisini güncelle ise
stringler elimizde var yeni surume ekleyip tekrar paylasabiliriz

• Beğen
Tepkiler: -LoqiTech
KAAN METE

KAAN METE

Üye
Super şimdiden başarınızı kutluyorum

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler, #KAANMETE

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Bekliyorum ve başarılar diliyorum...

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler, #HsnCnKly

yalnizmm

Üye
Çok merak ettim ya

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Neyi merak ettiniz ?

yalnizmm

Üye
Programı tabiki özellikler iyi gibi

xmustx

xmustx

Üye
Uygulama güzel ve arayüzü sayesinde anlaşılmayacak bir kısım yok.4. Ve 5.maddeler için root gerekiyor.uygulama içinde yazıyor zaten.Türkçeye çevrilince daha güzel olacaktır.kolay gelsin teşekkürler

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Biz, tesekkur, ederiz.

KAAN METE

KAAN METE

Üye
Galiba bitmeyen senfoni oldu bu ceviri...

Üst Alt