Uygulama Poweramp Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
Poweramp Sorunu
Daha oncelerı lucky patcher ıle yamalaıyordum poweramp'ı full surume geçıyodu sımdı nerdeyse yapılacak herseyı denıyorum luckyden sonuc husran full versıyonu geçmıyo sorun nedır arkadaşlar

canko13

canko13

Üye
Uygulamalardan ön bellediği sil.sonra bir daha ***** le.ama 2 veya 3 gün sonra yakalanıyor yine.

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
crackle derken tek basarılı olan sonuc yamala sıstemı zaten kı onuda basarılı olarak gostermesıne ragmen hala satın al dıyo hem komple kaldırıp yukledım yıne olmadı bsy degısmedı yanı

-Emre

-Emre

Üye
4,5 TL olan bi Program satın alıverin bi zahmet. Alamıyorsanız root varsa anlatayım.

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
root olmasa lucky patcher nasıl kullanıcam :)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Pardon ya lucky patcher çalışıyorsa zaten root vardır. Neyse önce internet bağlantısını kapatın. Sonra sistemi rw olarak bağlayın. /data/data kısmında com.maxmpz ile başlayan dosyayı silin. Data/dalvik cache kısmından poweramp ile ilgili dosyayı silin. Ayarlardan (temizlenecek bir şey kaldıysa) poweramp veri ve önbelleğini silip kaldırın. Sdkartta android klasöründe _ ile başlayan klasörü silin. Sistemi yeniden başlatın ve apk olarak kurun.
root olmasa lucky patcher nasıl kullanıcam :)

Sabah sabah dalgınlık işte :ehe

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
Pardon ya lucky patcher çalışıyorsa zaten root vardır. Neyse önce internet bağlantısını kapatın. Sonra sistemi rw olarak bağlayın. /data/data kısmında com.maxmpz ile başlayan dosyayı silin. Data/dalvik cache kısmından poweramp ile ilgili dosyayı silin. Ayarlardan (temizlenecek bir şey kaldıysa) poweramp veri ve önbelleğini silip kaldırın. Sdkartta android klasöründe _ ile başlayan klasörü silin. Sistemi yeniden başlatın ve apk olarak kurun.

Sabah sabah dalgınlık işte :ehe

sistemi rw olarak bağlayın. burayı anlamadım valla

-Emre

-Emre

Üye
yani read write biçiminde bağla ki değişiklik yapabilesin.

-Emre

-Emre

Üye
Bu es file ama siz başka bi root Explorer kullanabilirsiniz.

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
Bu es file ama siz başka bi root Explorer kullanabilirsiniz.

tm dedıklerınız tek tek uyguladım sımdı normal olarak tekrar kuruyorum programı dımı ve baska bsy gerekıyomu

-Emre

-Emre

Üye
Sanırım gerekmiyor.
Apk olarak kurun

-Emre

-Emre

Üye
İnterneti kapatmış olmanız gerekiyordu kapattınız mı?

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
evet kapattım ıslemı ole uyguladım

-Emre

-Emre

Üye
Bir yerde mutlaka hata vardır çünkü daha dün bi telefonda yaptım.

ParTaa

ParTaa

Üye
    Konu Sahibi
valla dedıklerını tek tek yaptım kı yanlıs oldugunu sanmıyorum

Üst Alt