Uygulama Power AMP lisans sorununa çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By Fixed

Üye
    Konu Sahibi
Power AMP lisans sorununa çözüm
Arkadaşlar ilk önce bu forumda arkadaşın paylaştığı konuyu vereyim eksta programı buraya koymanın anlamı yok
http://www.maxicep.com/android-muzi...cenekleri-turkce-kurulum-anlatimi-685016.html

Şimdi yukarıda verdiğim linkteki arkadaşın dediği gibi uygulayın her şeyi ama ben lucy patch'ı yapamadım :) her neyse kendi bulduğum çözüm aslında çözüm denemez ama en azından bilgiyi paylaşayım :) Yöntemi Galaxy s3'de yaptım diğerlerinde denemedim hiç :)

Arkadaşlar programı yükleyin sizden lisans isteyene kadar bir şey yapmayacağız lisans istedikten sonra ayarlar-uygulamala yöneticisi-Poweramp'ye girin sonra programı kaldırmıyoruz altta veriyi sil yazıyor oradan veriyi sil diyoruz o kadar. sonra programı tekrar açıyoruz lisans sorunu tekrar isteyene kadar ortadan kalkıyor :) ama ayarlarınızı tekrar yapmanız gerek sıfırlanıyor. Kalıcı bir çözüm değil ama power amp gibi başka bir program olmadığı için silemiyorum :)

cukuleaks

Üye
Power amp unlocker vardı bende ona bastım oldu valla :D

By Fixed

Üye
    Konu Sahibi
programi ilk yuklediginizde sorun yok sanirim programi yukledikten sonra googl play'e girince programda bir sey yapilmiyor lisans istiyor yani. lisans istedikten sonra benim yontemi deneyin.

blacktalon

blacktalon

Üye
apk olarak indir ve lisans isterse yukle bu daha kolay

- - - Eklendi - - -

Silip yukle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt