Popüler Mekanlar Uygulaması


ErenMSC

Üye
    Konu Sahibi
Popüler Mekanlar uygulaması , çevrenizde tavsiye edilen popüler mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilmenizi sağlar.

Etrafınızdaki popüler mekanları görebilir , tıkladığınız mekanda çekilmiş fotoğrafları görebilir , mekana ait ipuçlarını & tavsiyeleri görüntüleyebilir veya dilerseniz bulunduğunuz yerden mekana yol tarifi alarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Popüler Mekanlar , size mekanla ilgili fiyat aralığı , adresi , telefon numarası , daha önce kaç kişinin check-in yaptığı
ve metre cinsinden bulunduğunuz yere olan uzaklığı gibi bilgiler verir.

Daha önce bulunmadığınız şehirlerde & semtlerde popüler mekanlarla ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz harika bir uygulama ! 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt