polis telsizi ???

Sponsorlu Bağlantılar

ArvaLaTSe

Üye
    Konu Sahibi
polis telsizi ???
arkadaslar 7610 tlf var bunu yuklıcemde nerden bulabılırım acaba forumda arattım ama bişi cıkmadı :vur:

iceboy

iceboy

Üye
O ne ya? Polis telsizi? Ilk defa duyuyorum, biraz daha aciklarmisin?

ArvaLaTSe

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by iceboy@Aug 21 2005, 12:09 AM
O ne ya? Polis telsizi? Ilk defa duyuyorum, biraz daha aciklarmisin?
[post=139597]Quoted post[/post]​
hocam var ya polis telsizi melodisi bilen bilir yarın felam cevap gelır herhalde :'(

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Anlaşıldı ok dir ama benim bildiğim kadarı ile forum da yok...

delimakina

Üye
hacı gereksiz bişi ama sanki dosyalar müziklerde görmüştüm

polat_ketur_76

Üye
forumda yok nete bak istersen arkadaş

Furky0615

Furky0615

Üye
bütün telefonlara olur da amr dosyarı nasıl polis telsizi sesi varsa aynısı ses gıcırtılı cıkıyor

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
dostum sen program diyorsun ama

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
melodiler kısmında gördüm gibi sanki

byvolkan

Üye
BNDE VAR POİS TELSİZİ ÇOK ADAM KANDIRDIM:d

qwerty001

qwerty001

Üye
BNDE VAR POİS TELSİZİ ÇOK ADAM KANDIRDIM:d

Yakalanırsan neler olacağını bilmiyorsun demekki ve bilişim polisleri ve Internetimiz filtrelerle aranıyor bu tip bir şey arıyorlarsa başına gelecekleri sen düşün:nono:

qwerty001

qwerty001

Üye
Bak Arkadaşım, Bu durum sabitleşir de yakalanırsan eğer... bu şaka olmakdan eğlenceden çıkar.
TCK(Türk Ceza Kanunu)'da 158. Maddede geçen Nitelikli Dolandırıcılıkla suçlanıp adliyeye sevk edilirsen 158. madde d bendin de geçen "Kamu kurum ve kuruluşlarının, kamu meslek kuruluşlarının, siyasî parti, vakıf veya dernek tüzel kişiliklerinin araç olarak kullanılması suretiyle..." hükmüne göre iki yıldan yedi yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur. Yatar çıkarsın kurtuluşun olmaz cezadan sonra hayatın boyunca ne devlet dairesinde işe girebilirsin ne de başka bir işte tutunabilirsin kimse yüz kızartıcı suçtan hüküm giymiş birini işe almaz.He zenginim param var diyorsan da "Dolandırıcı" sıfatını ömrünce taşırsın.Benden söylemesi bunu burada yazmış olman bile delildir. Bir IP adresine bakar ordan ev telefonuna oradan adresine... Dua et de kimsenin dikkatini çekmemiş olsun burda yazdıkların

kutalmis

Üye
yaa çok sinir bir melodi o, boşver napçaksın

radakhan

Üye
hiçbir şey olmaz sonuçta polis telsizini dinlemiyorsun ya. sadece bunu telefonda çalarak kimseye ben polisim deme bir de otobüse dolmuşa bedava binmeye kalkma yeter. yoksa kimlik sorarlar gösteremezsin. sonra karakol savcılık uğraş dur...