Polattan Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, “Elano'nun profesyonel performansı 10 üzerinden 10. İşini çok ciddiye alan bir futbolcu. Uyum sürecini atlattığında Galatasaray'ın kurtarıcıları arasında yer alacaktır. Kritik bir haftadayız, Fenerbahçe'yle aramızda 5 puanlık fark var... Bu farkın daha fazla açılmasına da tahammülümüz yok..” dedi.Galatasaray Başkanı Adnan Polat, yöneticiler Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile birlikte Kuşadası Galatasaraylılar Derneği’nin düzenlediği ‘Gala Yemeği’ne katıldı. Dernek Başkanı Emre Türkmen ile Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün’ün de hazır bulunduğu gecede bir konuşma yapan Polat, birçok konuda önemli bilgiler verdi. Stat yapımında 300-400 kişilik bir ekibin çalışacağını belirten Polat, “İnşallah gelecek yıl bu zamanlarda 52 bin kişilik yeni stadımızda maçlarımızı oynamaya başlayacağız. Bu şartlarda 148 locadan 101’ini satmayı başardık. Buradan elde edilecek gelirle şirket birleşmesi tamamlanacak” dedi. Başkan, GS Mobile ve GS TV’de yaptıkları yatırımlara destek olmaları için taraftara çağrıda bulundu.
‘Tahammülümüz kalmadı’
Futbol takımıyla ilgili olarak artık puan kaybına tahammülleri kalmadığını vurgulayan Polat, “Kritik bir hafta içerisindeyiz. Şu anda ligde fark 5 puan, bunun daha fazla açılmasına tahammülümüz yok” ifadesini kullandı. Başkan son olarak Elano’ya övgüler yağdırarak, “Profesyonel performansı 10 üzerinden 10. İşini çok ciddiye alan bir futbolcu. Saha içerisinde beklenti çok yüksek. Ama adaptasyon sürecini atlattığında, Galatasaray’ın kurtarıcıları arasında yer alacağını düşünüyorum.”


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
4
Görüntüleme
439
India
India
Cevap
4
Görüntüleme
439
greenmile
HeiLmasTer®
Cevap
3
Görüntüleme
405
Atakan
Atakan
Cevap
8
Görüntüleme
545
DiaBLoS
Kral 63
Cevap
3
Görüntüleme
449
Kral 63
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt