Pocket-7.57.00-TR

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Pocket-7.57.00-TR
Güzel bir yazı okurken yarıda kesilmek zorunda kalabilir bu keyfimiz.
İşte pocket bizlere tam da bu noktada yardımcı oluyor.
İnternette gezinirken çok güzel bir makale gördünüz ama oldukça da uzun, sonra okurum dediğiniz ama sonrasında adını hatırlayamadınız. Bu yüzden ziyan olan yazıları toplasak sanırız bir ansiklopedi olur. Artık bu sorunu çözecek çok güzel bir uygulama ile karşınızdayız. Pocket!

** Pocket Nedir? **
Programı kullanmak ise çok basit, sitesinden bir üyelik alıp, web tarayıcınız aracılığı ile ekleyebilirsiniz.
Sonra gittiğiniz herhangi bir yerden bu siteye giriş yapıp ulaşmak istediğiniz dökümanlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Programı indirip tabletlerimize veya telefonlarımıza kuruyoruz.
Üyelik bilgilerimizi giriyoruz ve artık her şey hazır.
İnternette bir yazı okuyorsunuz, güzel de bir yazı ama acil bir işiniz çıktı çıkmak zorunda kaldınız, hemen “Pocket’e ekle” yaparak yazının geri kalanını tabletten ya da telefonunuzdan yolda giderken de okuyabilirsiniz.
Aynı şey bilgisayarınız için de geçerli tabi ki.

Telefonunuzda ya da tabletinizdeki bir yazıyı Pocket’e atıp, eve gidince bilgisayar başında tekrardan okuyabilirsiniz.

** Nasıl Kullanılır? **
Program Android’de ‘’sitenin linkini paylaş’’ a bastıktan sonra çıkan Pocket ikonuna tıklayak kolayca kaydedebilirsiniz.
Bilgisayarınızda ise pocket’in bazı tarayıcılar için olan eklentilerini kurabilir ya da linki kopyalayıp getpocket.com adresinizdeki “url kaydet” kısmına yapıştırabilirsiniz.
Zaten telefonunuzda ve tabletinizde kolayca okunabilecek hale getirilecektir o yazı pocket tarafından.
Kısacası pocket oldukça basit ve bir o kadar da işe yarar bir uygulama.
Artık pocket sayesinde okumayı daha çok seveceksiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: HsnCnKly, ömer talat katı ve ziyaacat

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Pocket 6.7.15.7 TR sürümüne güncellenmiştir..

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
denizci35

denizci35

Üye
Paket bozuk hatası verdi
Dostum paket bozuk hatası verdi yuklenmedi

• Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Dostum, google sürümünüz nedir, uygulama yükleme izinleri aktifmi, depolama izinleri aktifmi. Telefonda kullanıyorum, test etmeden paylaşım yapmıyorum..

• Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Pocket 7.24.02 sürümüne güncellenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: HsnCnKly ve ömer talat katı
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Pocket 7.57.00 TR sürümüne güncellenmiştir..

Üst Alt