PlayStore Durduruldu Hatası?

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi


Arkadaşlar merhabalar ne yaptıysam bu Google Play durduruldu hatasını düzeltemedim herhangi bir uygulamayı açıp kapatayım Burası olduğu gibi hep bu hatayı veriyor yapılabilecek tüm yolları yaptım ama maalesef var mı önerisi olan Şimdiden teşekkürler iyi forumlar arkadaşlar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
ayarlar-uygulamalar-playstore yolunda verileri temizle ve önbelleği temizle seçeneğini kullan sorunun çözülecektir
 
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi söylediğin dahil araştırdığım tüm yolları yaptım ama maalesef

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
cihazınıza modlu play store kurdunuz büyük ihtimal sorunun kaynağı bu hard format denedinizmi eğer gene çözülmediyse stock rom kullanıyorsanız stock romu tekrar kurun custom kullanıyorsanız tekrar kurun
 

Benzer Konular





MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt