Play-offlara çıkan son takım Nets

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Play-offlara çıkan son takım Nets
Play-off'lara çıkan son takım Nets!
ABD Profesyonel Ligi'nde (NBA) bu sabaha karşı yapılan 14 maçla "normal sezon" tamamlandı. Ligde "normal sezon"un son maçlarında New Jersey Nets, deplasmanda Boston Celtics'i 102-93 yenerek, play-off'a kalmayı başardı.

Konferansında 8. takım olabilmek için Cleveland Cavaliers ile çok çekişmeli bir yarış içinde bulunan Nets, deplasmanda Celtics'i Vince Carter'ın iyi oyunuyla yenmeyi başardı.

Carter'ın 37 sayı ve 4 ribauntla takımının en skoreri olduğu karşılaşmada Jason Kidd, 19 sayı, 8 ribaunt ve 7 asistle maçı tamamladı.

Normal sezonda aldığı galibiyet ve yenilgi sayısı Nets ile eşit olan Cleveland Cavaliers, Toronto Raptors'u 104-95 yenmesine karşın, sezon içinde Nets ile yaptığı maçlarda üstünlüğü rakibine kaptırınca play-off'lardan oldu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

NBA sever olarak NETS'in kalmasına sevindim ama LeBron James icinde uzuldum diyebilirim...

the_patriot

Üye
jason kidd in gelişiyle birlikte son 5 senedir new jersey taraftırıyım.
jason kidd bu takıma başka bi hava kattı.new jersey tarihinde iki bölüm var
kidd den önce kidd den sonra
kidd den önce genellikle son sıralardan kurtulamayan bir takım play off lara giremezdi

kidd den sonra iki konferans şampiyonluğu birde nba finali
bu takımda bu sene adam gibi bir pivot olsaydı iddaa ediyorum kidd finale çıkarırdı
bu takımda adam gibi sadece iki oyuncu var carter ve kidd bi de jefferson ama o da sakat ama nihayet play off larda oynayacak diyolar eğer o da oynarsa vay miami nin haline, miami yi eleyeceklerini sanmıyorum ama kolay lokma da olmazlar
kidd in ne yapacağı belli olmaz o maymuna bile sayı attırabilir (new jersey takımının antrenörü)
bu arada gökhan bu topici açtığın için tşk ben unutmuşum açmayı

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bu topici acarken seni dusunerek actım.Nede olsa ikimizde koyu bir NBA severiz ;)

samatyalı

Üye
Originally posted by iskocyali@Apr 21 2005, 06:40 PM
jason kidd in gelişiyle birlikte son 5 senedir new jersey taraftırıyım.
jason kidd bu takıma başka bi hava kattı.new jersey tarihinde iki bölüm var
kidd den önce kidd den sonra
kidd den önce genellikle son sıralardan kurtulamayan bir takım play off lara giremezdi

kidd den sonra iki konferans şampiyonluğu birde nba finali
bu takımda bu sene adam gibi bir pivot olsaydı iddaa ediyorum kidd finale çıkarırdı
bu takımda adam gibi sadece iki oyuncu var carter ve kidd bi de jefferson ama o da sakat ama nihayet play off larda oynayacak diyolar eğer o da oynarsa vay miami nin haline, miami yi eleyeceklerini sanmıyorum ama kolay lokma da olmazlar
kidd in ne yapacağı belli olmaz o maymuna bile sayı attırabilir (new jersey takımının antrenörü)
bu arada gökhan bu topici açtığın için tşk ben unutmuşum açmayı
[post=36028]Quoted post[/post]​

iskoc sevdim seni bende nets liyim
bu arada bu sitede nba de konuşulması beni ayrıca sevindirdi

msm

Üye
ben dallas liyim ama lebron hastasiyim ve lebrona uzuldum artik seneye yinede sevincliyim dallas play off ta yarina basliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt