piton dev timsahı böyle yuttu

Sponsorlu Bağlantılar

S1FR3K1R1C1

Üye
    Konu Sahibi
piton dev timsahı böyle yuttu
(alıntıdır)

:'( :( :haha:

PİTON DEV TİMSAHI BÖYLE YUTTU!..

Amerika'daki Everglades National Park'ta görenleri dehşete düşüren bir olay yaşandı.
06 Ekim 2005 Perşembe 01:37

Amerika'daki Everglades National Park'ta görenleri dehşete düşüren bir olay yaşandı.

13 foot uzunluğundaki bir piton nehirde yakaladığı bir timsahı önce sıkıp öldürdü, ardından da yuttu.

Nehiri kontrol eden park yetkilileri, pitonunda ortadan ikiye ayrılarak öldüğünü farkettiler.

Ölen pitonun vücudundan dışarı çıkan timsahın kuyruğu ortaya ilginç bir manzara çıkarırken yarı canlı yutulan timsahın pitonu içeriden kuyruk darbeleriyle öldürmüş olabileceği iddia edildi.Bu ihtimal üzerinde duranlar timsahın pitonun vücudundan dışarıya çıkmış olmasının gerekçe gösterdi.

İşte o resim...

muraoyak

Üye
çüş bu gerçekmi :wacko:

HeinekeN

Üye
geyigi yutuyor derlerdi inanmazd1m ilginç <_<

cumcum23

Üye
yalan be yalan okadar da değildir yaaani :P :P

UndeRqRo.uNd

Üye
anam ne bu yaa

onanat26

onanat26

Üye
Nasıl yutcak piton koca timsahı..

curunan

curunan

Üye
bu da doğadan ilginç görüntülerden biri olarak kazınıyor hafızalarımıza...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by INsoMNI_A@Oct 6 2005, 04:30 PM
geyigi yutuyor derlerdi inanmazd1m ilginç <_<
[post=185704]Quoted post[/post]​
abi bende inanmazdım bigün belgeselde seyrettim koca geyiği yedi yaw :(

slayer

Üye
ohaa :blink:

useless84

Üye
ee açgozlulugun sonu arkadaslar ;;)

AntiTuk

Üye
way bee pitona bak...

_GiTaRisT_

Üye
neyseki ölmeden önce iyi bi ziyafet çekmiş ve güp gibi doyurmuş karnını piton.. :DD

cllgr

cllgr

Üye
doganın kanunu yaşamak için herşeyi yapıyor bunlar.bu sefer biraz açgözlülük etmiş,oda hayatına mal olmuş.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
böğh....o ne yaa

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaaaa ben yılan lardan çok korkarım bide böle resimler gördümmü iyice tırsıom :agla:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 6 2005, 11:35 PM
yaaaa ben yılan lardan çok korkarım bide böle resimler gördümmü iyice tırsıom :agla:
[post=185944]Quoted post[/post]​

aslında bu goruntuden sora dırek korkunu yenmen lazım gör işte ne kadar salak hayvanlar olduklarını igne deliginden karpuz gecirmeye kalkmıs işte sonuç :P :haha: :artı:

useless84

Üye
Originally posted by DeLmIrA+Oct 6 2005, 11:44 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Oct 6 2005, 11:44 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-NeedLeFLuff@Oct 6 2005, 11:35 PM
[post=185944]Quoted post[/post]​

aslında bu goruntuden sora dırek korkunu yenmen lazım gör işte ne kadar salak hayvanlar olduklarını igne deliginden karpuz gecirmeye kalkmıs işte sonuç :P :haha: :artı:
[post=185950]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:artı:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Oha yani :wacko:

dj_scorpion

Üye
waşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
one yaw
demek bu hayvan gercektende okadar hayvanmış ha