Pil Yüzdesini % kolay şekilde bara koyma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
Pil Yüzdesini % kolay şekilde bara koyma
Pil Yüzdesini bara kolay yoldan çıkarmak için aşağıdaki murattiy klasörünü indirip zipten çıkarıp telefona atın.(uygulama içinde Aegisctl +inception+system-ui kurulum ve aktive içerir)

sonra terminali açıp

1- " devel-su " yazıp enter

2- password için : " rootme " yazıp enter

sonra

3- " cd /home/user/MyDocs/murattiy " yazıp enter

sonra

4- " sh 2 " yazıp enter

sonra seçenekler gelecek 1.seçeneği seçip sorulan talimatları uyun en son başarıyla tamamlandı aktive dedikten sonra tekrar terminale tekrar
" sh 2 " yazın enter yapın ve 3.seçeneği seçin işlem sonrası pil yüzdesi aktive olacak

Uploaded with

MertcaN9

MertcaN9

Üye
hocam en çok istediğim şey buydu üst bara değilde bataryanın yanına konulsaydı keşke neyse o kadar da önemli değil o hocam bir ss koyarmısınız bir de ana ekran ayarları vs.. uygulamalar ile çakışır mı bu ?

- - - Eklendi - - -

pil yüzdesi bataryanın yanına mı geliyor yoksa bara mı ?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
resim koydum açıklayıcı olmuştur

MertcaN9

MertcaN9

Üye
aktive edildi diyor başarılı bir şekilde ama gelmiyor hocam bataryanın yanına :( qtweak programı da mı kurulu olması lazım ?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
Bana ne yaptigini anlatip ekran goruntuju gonderirmisin

MertcaN9

MertcaN9

Üye
hocam aynen dediklerinizi uyguladım kök dizine attım dosyayı terminalden komutları girdi işte 1 e bastım sonra inception active oldu sonra y li sorular filan geldi hepsini onayladım aegisis mi ne o da kuruldu sonra sh2 yazdım tekrar 3 e bastım işte root filan yazdım bataryada başarılı dedi exit dedim çıktım ama hiç bir değişiklik yok :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
cihazı yeniden başlattın mı?

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
root lar için rootme yazman gerek ?

MertcaN9

MertcaN9

Üye
oh be sonunda oldu üst barı komple değiştirdik saolsun mert hocam sayesinde süper oldu kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...