Php-fusion: Çok Güzel Bir Php Tabanlı Portal, Forum Ve Resimli Kurulum Anlatımı..


ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Meraklananlar bu güzel forum çalışmasına buradan göz atabilirler.

* Download ve orjinal site:

* Php Fusion Themeleri:

Ekran görünüşleri :

* Download:<span style="color:#990000">Resimli Kurulum :</span>

Önce tukarıda verilen 6.00.207 (son sürümü) indirip winrar ile açıyor ve php-files klasörünü ftp ile siteye upload ediyoruz.

Sonra , alttaki dosyaların CHMOD&#39;unu 777 yapıyoruz..

administration/db_backups/
images/
images/imagelist.js
images/articles/
images/avatars/
images/news/
images/news_cats/
images/photoalbum/
forum/attachments/
config.php

Daha sonra adresine girin ve aşağıdaki adımları uygulayın :Gerekli yerleri dolduruyoruz;Admin şifre ve adı belirleyip emailimizide yazdıktan sonra devam ediyoruz;Kurulum bitti. Foruma geçiş yapmadan önce CHMOD config.php&#39;yi 644 yapıyoruz vee setup.php dosyasını siliyoruz.

Siteniz hayırlı olsun.

Anasayfa&#39;nın görünüşü;Ben subdomainime kurdum. Çok hizlı, sade, php nuke tarzı , haber ekleme vs. var, fakat yönetici girişinde bi daha şifre istese fena olmazdı.

<span style="color:#999999"><span style="font-size:8pt;line-height:100%"><span style="font-family:Comic Sans Ms">* Alıntıdır</span></span></span>
 
ademvehavva

ademvehavva

Üye
eline diline koluna sağlık
 
candemir316

candemir316

Üye
kardeşim süpersin çok sağol ya
 

abdullah_3848

Üye
emegine saglık cok sagol
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt