PhotoShop'a Benzeyen Bir Türkçe Program Hemde Daha Kolay ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
PhotoShop'a Benzeyen Bir Türkçe Program Hemde Daha Kolay ;)
Arkadaşlar 2 mb boyutunda çok yararlı bi program, çok güzel rötuşlar yapabilirsiniz..

tek link halinde, içerisinde türkçe yamasıda bulunmaktadır..

Not:Proğramı Türkçe kullanabilmek için indirdiğiniz yama dosyasını kopyalayıp, proğram Files daki Makeup Pilot klasörünün içindeki Langauge Klasörünün içine attığınızda değiştireyim mi sorusuna evet derseniz proğramı Türkçe kullanabilirsiniz..

Language dosyası program files altında değil program files'ın altında bulunan MakeUp Pilot dosyasının içinde...

İlk indirdiğin dosyanın içinde türkçe yamayı (şaşırma sakın engilish adı altında türkçe yama) kopyala ve aşağıda ki gibi language dosyasının içine gel...

Sonrasında kopyaladığın bu türkçe yamayı yapıştır dediğinde sana şöyle bir uyarı gelecek...

Bu uyarıya evet diyorsun program türkçe oluyor...

[Resimleri Göremiyenlere]
1.

2.
3.

• Beğen
Tepkiler: canguş ve kol@j

senol182

Üye
arkadaşlar size photoshop cs4 mukemmel proğram sizin için hazır hale getirdim full versıyon numaraları ile uğraşmayın tıkla ve yukle link bu

nezer

Üye
tesekkurler

bellaedward

Üye
Ya Makeup pilot'u biliyordum çok basit bir program ayrıca PhotoShop'ada benzemiyor sadece renkleri değiştiriyorsun.

kol@j

kol@j

Üye
kardeş gayet güzel ve basit tarzda bir program... eğitim kılavuzu bile çok güzel... ancak bana lazım olan arka plana resim koymak...
yani oğlumun resmini etraflıca alıp, arka plana manzara koymak...

yardımcı olursanız teşekkür ederim

Üst Alt