PhoneTorch v2.04 FP1 FP2 (El Feneri)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ejderha4248

ejderha4248

Üye
kardes benm Nokia5800 de sertifika hatası verdi kurmadı :S

fearles32

fearles32

Üye
telefonum hack li deyil :( ama saol

drfuchez

drfuchez

Üye
bakin adam baslikda unsigned yazmis sertifikali yani hacksizler icin gecerli degil signed we un signed diye 2 bolumde toplasalar programlari super olacak tek tek basliklara bakmakdan daraliyor insan biraz daha basitlesdirirseniz siteyi cok makbul gecer iyi calismalar

Pearttt

Pearttt

Üye
özellik desteklenmiyor.

----------Eklendi @ 09:31:33 ---------- Yazıldı @ 09:21:51 ----------

unsigned çalıştı

tery44

tery44

Üye
teşşekürler

bayon

Üye
benim de özellik desteklemiyor dedi n95

emrekatilmis

Üye
tşk

cbfb1907

cbfb1907

Üye
teşekkürler
E52'de sorunsuzca çalıştı ;)

murat_3452

Üye
:oke:

gurkanbaris

gurkanbaris

Üye
teşekkürler...

adamimpezoo

Üye
ya beyler e71 e yükledim sorunsuz açılıyor program flash yanmıyor amk kafayı yicem 3 gündür şununla uğraşıyorum yardım beyleeer !!

besim.farhan

besim.farhan

Üye
ya beyler e71 e yükledim sorunsuz açılıyor program flash yanmıyor amk kafayı yicem 3 gündür şununla uğraşıyorum yardım beyleeer !!

telefon modeli ne? Eğer n79falansa brighlight programı var onu yükle. Ben onu kullanıyorum sorunsuz.

adamimpezoo

Üye
telefon modeli ne? Eğer n79falansa brighlight programı var onu yükle. Ben onu kullanıyorum sorunsuz.
Kardesım telefonumun markası nokıa e71 , symbıan s60v3. Hangı programı denedıysem olmadı vıdeo cekerken yanar dedım cok kısık yanıyor fotograf cekerken sıkıntı tok ama bana flash programı lazım nolur bılen varsa soylesın acıl beyler :(((

samurai jack65

samurai jack65

Üye
Çok teşekkür ederim 6220c de çalıştı fakat flaş kırmızı yanıyor yani beyaz yanmıyor normaldede sadece resim çekerken flaş yanıyor video çekerken de kırmızı ışık yanıyor bunun sebebi ne olabilir eskiden flaş herzaman yanardı son bi kaç aydır yanmıyor tel 6220c

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bende çalıştı. Paylaşım için teşekkürler ...

kuzeytekinoglu

Üye
Nokia e71de çalışırmı acaba?

tazz2

tazz2

Üye
teşekkürler

kadir19

kadir19

Üye
teşekkürler

olivetti

olivetti

Üye
5 yıldır uğraşırım n73 buna izin vermiyor :)

dethom

dethom

Üye
sos atıyo ama olsun buna şükür :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt