Phoenix Açılmıyor. Yardımlarınız'ı Bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Phoenix Açılmıyor. Yardımlarınız'ı Bekliyorum.
Merhaba.
Ben Bir Arkadaştan Aldığım Phoenix Linki Var.
Bu Linki İndirip Kurdum. Fakat Açılırken DLL Hatası Veriyordu. O Hatayı Düzelttikten Sonra Nokia Doggle Hatası Veriyor. Ne Yapsam Adam Gibi Bir Şey Bulamadım. Başka Phoenix De Kurdum Fakat Olmadı Aynı Hata Devam Ediyor. Çaresi Varsa Resimli Veya Videolu Atarmisiniz.
Yardımlarınız'ı Bekliyorum @asigsasi @DarkredBlue61 @haqanguven
Teşekkürler.

PALA.

PALA.

Üye
Hatanın ekran alıntısınıda yüklersen iyi olur zira artık pek kullanan kalmadı bu programı...Bunu bir incele
Güvenlik duvarına izin vermediysen, yazılımı kaldırıp tekrar yüklesen dahi, kurallar değişmediğinden dolayı programın işleyişi durdurulacaktır...

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Hatanın ekran alıntısınıda yüklersen iyi olur zira artık pek kullanan kalmadı bu programı...Bunu bir incele
Güvenlik duvarına izin vermediysen, yazılımı kaldırıp tekrar yüklesen dahi, kurallar değişmediğinden dolayı programın işleyişi durdurulacaktır...
Hmm Eve Gidince Bakarım Ama Faydasız Olacak Gibi :( Veya Başka Bir CFW Programı Yokmu

PALA.

PALA.

Üye
Hmm Eve Gidince Bakarım Ama Faydasız Olacak Gibi :( Veya Başka Bir CFW Programı Yokmu
İlk önce phoenixi sorunsuzca kur, sonra telefonunu bağlantı ayarlarından suit moduna al bağlantıyı tamamla, son olarakda cfw yi doğru lokasyona at ve kuruluma başla...Bu gibi sorunları yaşayan çok sayıda kişi var. Nedense arama yapmıyorlar...
Bu konuyuda iyice incele... nokia c6-01 rom atılmıyor yardım :(

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
İlk önce phoenixi sorunsuzca kur, sonra telefonunu bağlantı ayarlarından suit moduna al bağlantıyı tamamla, son olarakda cfw yi doğru lokasyona at ve kuruluma başla...Bu gibi sorunları yaşayan çok sayıda kişi var. Nedense arama yapmıyorlar...
Bu konuyuda iyice incele... nokia c6-01 rom atılmıyor yardım :(
Bu Konuya Baktım Az Önce Fakat Nerdeee Olmadı.
CFW sadece Phoenix ile mi atılıyor
Navifirm le denedim telefonu görmedi

PALA.

PALA.

Üye
Bu Konuya Baktım Az Önce Fakat Nerdeee Olmadı.
CFW sadece Phoenix ile mi atılıyor
Navifirm le denedim telefonu görmedi
Navirim yanlış bilmiyorsam ofw indirmeye yarıyor ve desteğide kesildi, sunucuları kapalı...
Cfw en iyi phoenixle atılır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Firework Programını Dene Yoksa Format At Başka Pcdede Deneyebilirsin.Dosyalar Hasar Görmüş olabilir

PALA.

PALA.

Üye
Bu forumda çok övülen birkaç cfw yükledim ama müzik çalarda balans problemi vardı.
En stabil evols.Beğenmediğin yeri neresi evolsun...
Bana Hangi CFW Yi Önerirsin?? Bende Evols Var. Başka Güzel CFW Ler Varmı??

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
PALA.

PALA.

Üye
Duyduklarıma Göre En İyi CFW Ler @haqanguven Hocanın Galiba.
Evet Hakan hocanınkiler en performanslı ve stabil cfwler...
Sadece 17 mb yer kaplıyor evols 530 mb boş hafıza kurunca görürsün. Kolay gelsin...

PALA.

PALA.

Üye
Bilgisayarımı Format Atam

Galiba Yanlış Anladın Ben Telefona CFW Atmadım Atacam Ama Girmiyor Dll Hatasından Sonra Nokia Doggle Hatası veriyor
Darkredblue61 gayette doğru anlamış ve anlatmış çözemezsen format at, win7 de iyi çalışır mesela.
Burada önerileri verenler bu yazılımları bilir...O tip hatalar genelde sistemdeki eksiklerden ve yanlış ayarlardan olur.
Güvenlik duvarındaki ayarı yapıp, phoenixi yeniden kurdun mu ?

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Darkredblue61 gayette doğru anlamış ve anlatmış çözemezsen format at, win7 de iyi çalışır mesela.
Burada önerileri verenler bu yazılımları bilir...O tip hatalar genelde sistemdeki eksiklerden ve yanlış ayarlardan olur.
Güvenlik duvarındaki ayarı yapıp, phoenixi yeniden kurdun mu ?
Denicem Bakam

Üst Alt