Phılıps 56pfl9954

 • 14 Kasım 2010
 • 477 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 954 < Resmi açmak için tıklayın >
  21:9 sinema en boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  21:9 (2.39:1) film formatında izlenmesi gereken filmleri aaaifle izleyin. Cinema 21:9 TV yönetmenlerce kullanılan orijinal film formatına tam uyduğundan, siyah şeritler ya da görüntü kaybı gibi sorunlar ortadan kalkar ve filmleri, yönetmenlerinin görmenizi istediği şekilde görebilirsiniz. Gerçek 21:9 sinema formatıyla sinema büyüsünü evinize getirin. 16:9 ve oyun aaafini 21:9 ekranın gücüyle çıkarın. Cinema 21:9, bozulma olmadan başka formatlara tam uyum sağlamak için son derece gelişmiş bir formatlama teknolojisi kullanmaktadır. Evinizin rahatlığında aksiyonun parçası olun!
  Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın Üstün izleme deneyimi için Ambilight Spectra 3

  Ambilight Spectra 3 ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra 3 ile filmler gerçek gibidir!
  Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın < Resmi açmak için tıklayın >
  2560x1080p çözünürlüklü aaaa HD LCD ekran

  HDTV yayınları veya Blu-ray diskleri gibi aaaa HD kaynaklarının mükemmel görüntü kalitesinin aaafini Cinema 21:9 ile çıkarın. Bu benzersiz sinema formatlı ekran, 21:9 en-boy oranına uygun 2560x1080p çözünürlüğe sahiptir.
  Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.
  Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın Çok yumuşak aaaa HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Titreşimsiz olarak heyecanın tadını çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuç, ekrandaki heyecan ne kadar hızlı olursa olsun mükemmel netlikte, daha düzgün ve daha az gürültülü görüntülerdir. Sinema kalitesini artıran hareket performansının aaafini çıkarın!
  < Resmi açmak için tıklayın >
  200Hz Clear LCD*, 1ms performans: üstün hareket netliği

  Görüntüde bozulma olmadan üstün hareket netliğinin aaafini çıkarın. Philips 200Hz Clear LCD, LCD TV'lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 1ms'ye getirerek en hızlı hareketli sahnelerde bile hareketin içinde kalmanızı ve otomobillerin ekranın altında uzaması gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Gelin ve hareketin bir parçası olun!
  Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin aaafini çıkarın. TV'nizi ister dahili Wi-Fi kablosuz bağlantı isterseniz ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve TV uzaktan kumandası ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, TV uzaktan kumandasını kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.
  YouTube ve diğer sitelerden zengin web videosu seçeneklerinin aaafini çıkarın

  Net TV sayesinde YouTube ve diğer video web sitelerinden çok çeşitli videolara erişebilirsiniz. Videolar TV ekranınıza uygun hale getirildiğinden, en iyi kalitede çevrimiçi video aaafi için yapmanız gereken televizyon karşısına oturmak.
  < Resmi açmak için tıklayın >
  Bilgisayarınızdan video izlemek için DLNA PC ağ bağlantısı

  DLNA PC ağ bağlantısı, bilgisayarınızdan video izlemenize, fotoğraf görüntülemenize ve müzik dinlemenize olanak verir

  LinkBack < Resmi açmak için tıklayın >
  LinkBack URL < Resmi açmak için tıklayın >
  About LinkBacks
   


  Yazan: Tnyavuz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 02:51