Philips 42pfl7665

 • 29 Ekim 2010
 • 1134 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Philips'ten duvarınızda bir tablo gibi duracak olan en yeni ultra ince TV ile tanışın. Güçlü LED görüntü performansı ve Ambilight etkisiyle her zaman hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz.
  İzleme deneyiminizi zenginleştirin
  Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini genişletir
  Ambilight Spectra 2 ile görüntüleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi, ekranın arkasından TV'nin 2 tarafındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi oluşturur. Duvarınız ne renk olursa olsun, duvara uyarlama fonksiyonu ışığın renginin her zaman görüntüye uygun olmasını sağlar. Ambilight Spectra 2 ile filmler gerçek gibi!
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Çarpıcı detaylarıyla HD TV

  Hareket detayları için Pixel Precise HD ile HD TV

  Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus temelinin üzerine kurulmuştur. HD Doğal Hareket ve 4 trilyon renkle yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyarak, tüm filmlerinizin akıcı ve son derece net olmasını sağlar. Süper Çözünürlükle Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video izleyin, isterseniz mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesine sahip olacaksınız.
  Mükemmel hareket netliği için 100Hz LCD 2 ms performans

  100Hz LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Oynatım Hızı Eklentisi, hareketli görüntülerin netliğini geleneksel LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık, hareketli sahnelerde bile net görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz.
  Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  LED aydınlatma teknolojisi bulunan en gelişmiş teknolojidir. Bu TV'de, göz alıcı minimalist bir tasarım ve inanılmaz görüntü kalitesinin yanı sıra, sınıfının en düşük güç tüketimini bir arada sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisinin çevre açısından bir diğer yararı da tehlikeli madde içermemesidir. LED arkadan aydınlatma ile düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, mükemmel kontrast ve canlı, net renklerin keyfini çıkarın.
  Çok yumuşak HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!
  Etkileyici, görünmez ses

  24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

  Müziklerin ritmini ve filmlerin ortamını yaşayın. Güçlü 24W RMS (2x12W RMS) amplifikatörler gerçek yaşamla aynı düzeyde ses kalitesi sunar. Incredible Surround daha derin ve daha geniş ses çıkışıyla toplam surround ses deneyiminizi güçlendirir. Zengin izleme deneyimini daha da zenginleştiren net ve derin bir ses çıkışı sağlar.
  Çevrimiçi dünyaya bağlanın ve keyfini çıkarın
  Çevrimiçi dünyaya bağlanın ve keyfini çıkarın

  TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

  Philips Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve Internet'in keyfini çıkarın. Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlanın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.
  Bilgisayar ve Ev ağı içeriğine göz atmak için DLNA PC Ağ bağlantısı

  DLNA PC Ağ bağlantısı, TV'nizin uzaktan kumandasını kullanarak bilgisayarınızdaki veya Ev Ağınızdaki video, fotoğraflara ve müzik içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. TV'nizi ev ağınıza bağlayarak, DLNA onaylı tüm cihazlardaki içeriğe sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Bir düğmeye basarak, bilgisayarınızın multimedya koleksiyonuna TV'nizde göz atın.
  Her gün daha çevreci

  LED TV'ler, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar

  Standart flat TV'lere göre %40'a varan oranda daha yüksek enerji verimliliği. En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artışa ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalmaya yol açmıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.
  * 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
  * Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
  * Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için Philips ? LCD TV & LED TV adresini ziyaret edin.
  * Yıllık enerji tüketimi, tipik güç tüketimi günde 4 saat, yılda 365 gün alınarak hesaplanır.
  * Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
  * Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

  http://www.akillifiyat.com/Product/lcd_tv/philips/en-ucuz-42pfl7665h-fiyati/2-8-121780
   


  Yazan: ismmdry
 2. Philips cihazları yıllardır gelişen pixel plus görüntü işlemcisi bu cihazda artık çok daha doğal renler elde etmenizi sağlıyorken ayrıca ten rengi en başarılı şekilde gösterilebiliyor.Ambilight spectra 2 özelliği sayesinde ekren görüntüsü televizyunun yanındaki aydınlatma sisteminden artık çok daha detaylandırılmış ve izleme keyfinizi oldukça üst düzeyde etkiyiyor....
   
 3. pixel plus teknolojisi ve amblight spectra 2 teknolojisiyle muazzam bir görüntü ve kesinli sunan cihaz 2 ms tepkime süresiyle de dikkat çekiyor.100hz görüntü tarama hızı ile futbol karşılaşmalarını en iyi performansta izleyebilirsiniz.
   
 4. 2010 model Philips led tv. HD, 500000:1 kontrast oranlı ve 100 Hz lik görüntü yenileme frekansına sahip bir model. Ayrıca ambilight spectra 2 ,dlna ,internet video ve usb üzerinden film oynatma desteği ile göze çarpan bir model. Üst düzey görüntü kalitesine sahip bir tv.
   
 5. 42PFL7665H PHILIPS LED TV42''(106cm)Ekran Genişliği 1920x1080 Çözünürlük 500.000:1 Kontrast 100HZ HDMI ( 4 Adet ) USB (MP3,JPEG,DIVX) Ambilight Spectra...2010 MODEL LED TV..
   
 6. 42PFL7665H PHILIPS LED TV42''(106cm)Ekran Genişliği 1920x1080 Çözünürlük 500.000:1 Kontrast 100HZ HDMI ( 4 Adet ) USB (MP3,JPEG,DIVX) Ambilight Spectra...2010 MODEL LED TV..METALİK GRİ KASA DİZAYNI İLE OLDUKÇA ŞIK BİR MODEL..


  --------------- Ekleme ---------------

  42PFL7665H PHILIPS LED TV42''(106cm)Ekran Genişliği 1920x1080 Çözünürlük 500.000:1 Kontrast 100HZ HDMI ( 4 Adet ) USB (MP3,JPEG,DIVX) Ambilight Spectra...2010 MODEL LED TV..METALİK GRİ KASA DİZAYNI İLE OLDUKÇA ŞIK BİR MODEL...


  --------------- Ekleme ---------------

  42PFL7665H PHILIPS LED TV42''(106cm)Ekran Genişliği 1920x1080 Çözünürlük 500.000:1 Kontrast 100HZ HDMI ( 4 Adet ) USB (MP3,JPEG,DIVX) Ambilight Spectra...2010 MODEL LED TV..METALİK GRİ KASA DİZAYNI İLE OLDUKÇA ŞIK BİR MODEL...
   
 7. Ambilight Spectra 2 özelliği ile palenin yan taraflarından,ekrandaki görüntü ile aynı renkte ışık oluşması ile izleme keyfinize hoş bir atmosfer katttığı gibi, aydınlanmanın ekranın heryerine eşit dağımlasını sağlar
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 10:20