Pektemek ve Şam!

 • 11 Mayıs 2011
 • 314 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Hem yurt içinde, hem de yurt dışında transfer çalışmalarını sürdüren Ünal Aysal ve ekibi, Gençlerbirliği'nin iki yıldızı Mustafa Pektemek ve Orhan Şam için 6 milyon Euro'yu gözden çıkardı!

  Göreve gelmesi halinde, önümüzdeki sezon için güçlü bir kadro kurmak isteyen Ünal Aysal, transfer çalışmaları için Bülent Tulun'u görevlendirmişti. Tulun, transfer listesindeki oyuncular için tek tek görüşmelere başladı. Yurt dışındaki ilk hedef olarak Johan Elmander'le söz kesen Aysal ve ekibi, gözünü yurt içindeki yıldızlara çevirdi.

  Fanatik gazetesinin haberine göre, Fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğu Sezer Öztürk için Bülent Tulun aracılığıyla devreye giren Ünal Aysal, Gençlerbirliği'nin iki yıldızı Mustafa Pektemek ve Orhan Şam'a kanca attı. Başkent temsilcisiyle yapılan ilk görüşmede kesenin ağzı açıldı ve tam 6 milyon Euro'luk bir teklif yapıldı.

  Bu cazip öneri karşısında yüzü gülen İlhan Cavcav'ın, olumlu yanıt verdiği öğrenildi. Güçlü bir kadro oluşturmak için transfere iyi bir bütçe ayırdığı konuşulan Aysal'ın, başkan olması halinde yurt içindeki transfer piyasasını kızıştıracağı yorumları yapılıyor. Aysal ve ekibinin, listelerinde yer alan diğer yerli yıldızların transferi konusunda da kısa süre içerisinde girişimlerine başlayacağı kaydedildi
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 21:29