Pek Sayin Mübarek Adminler ve Modaratörler

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Pek Sayin Mübarek Adminler ve Modaratörler
Forumda Araç İçi Kamera Yada Araçlar İçin Yada Yada Yada Evcil Hayvanlar İçin Bir Yer Açsanız Hani Konu Dışına Açıyorum :ah Konu Açacağım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ama Konu Dışına Açmak İstemiyorum Ana Sayfada Çıkmıyor Çıkmadiği İçinde Kimse Konu Dışı Konularınada Bakmıyor Bakmadığı İçinde İlgi Görmüyor Mübarekler Bir El Atın Şu İşe :pokey:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
forumlarda siteyle direkt alakalı olmayan kategoriler konu dışında yer almaktadır:)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
forumlarda siteyle direkt alakalı olmayan kategoriler konu dışında yer almaktadır:)
İşte Muhim Olan Son Cevaplarda Çıkması Konu Açınca Önemli Bişey Paylaşıyorum Görünmüyo İlgi Olmuyo Filan

cihanata_1

cihanata_1

Üye
İşte Muhim Olan Son Cevaplarda Çıkması Konu Açınca Önemli Bişey Paylaşıyorum Görünmüyo İlgi Olmuyo Filan
evet son mesahlarda sadce son konu duşılarseçince çıkıyor bu filtreye sadece
gereksizler ve konu dışının tümü değil bazı kategorileri dahil olsa daha mı iyi olur acaba:hmmm @Admin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
evet son mesahlarda sadce son konu duşılarseçince çıkıyor bu filtreye sadece
gereksizler ve konu dışının tümü değil bazı kategorileri dahil olsa daha mı iyi olur acaba:hmmm @Admin
Bence Olmalı :bilmm Çünkü Her Konu Gereksiz Olmuyor Özellikle Dikkat Edin Cevaplanmamiş Konularda Adam Yardım Bekliyor Ama Kimsenin Görmediği İçin Kimse Yazmıyor Gibi Gibi Gibi :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Cevaplanmamış konularda böyle bir filtre yok ki zaten tüm bölümlerden cevaplanmamış konular çıkıyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Şimdi Bişeyde Diyemezsinki Adam Admin Sonra :gun1: DarkredBlue61 Adli Üye Rıp somuru:

Üst Alt