pdf,exel,word kullanımı için akıllı telefon önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tapatalk

tapatalk

Üye
Dikkat edersen Ben Nexus 4 ü önerdim.Nexus 4 le Glaxy Nexus arasında dağlar kadar fark var.
emin ol nexus 4ün ekranı nexusun ekranından kaliteli değil ve pdf programlarını galaxy s de kulalndım s2 de kullandım senin cihazında programın daha farklı çalışcağını düşünmüyorum sen sarı sarı takıl

pRime.

pRime.

Üye
sadece ofis için kullanacaksanız kullandığım kadarıyla windows phone en iyisi. Lumia 920 olabilir. Daha çeşitlilikte ofis ve pdf çözümü için galaxy s3 gibi androidli telefonlar iş görebilir.

PriZm

PriZm

Üye
Bide Benim erkan sarımsı göstermiyor.
O sorun herkesde yok.Ama dünya genelinde kullananların yarısından fazlasında bu sorun mevcut.
Telefondan google'ı açtığın anda hemen kendisini belli ediyor o sarılık.

• Beğen
Tepkiler: Ulubeyli64
fk555897

fk555897

Üye
Sony Xperia Z veya Samsung Galaxy Note II

Kerim.

Kerim.

Üye
note2 tabiki.

toprak_88

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize cok teşekkür ediyorum bütün önerdiğiniz modelleri not aldım gidip inceleyip birini alıcam yardımlarınızdan ötürü tekrar teşekkür ediyorum.

fk555897

fk555897

Üye
arkadaşlar hepinize cok teşekkür ediyorum bütün önerdiğiniz modelleri not aldım gidip inceleyip birini alıcam yardımlarınızdan ötürü tekrar teşekkür ediyorum.

Xperia Z daha çıkmadı. Sana Xperia Z çıkınca bakmanı öneririm.

toprak_88

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum... Nokia lumia 820 aldım, hem boyutuyla hem de Windows phone 8 le gerçekten çok güzel bi cihaz... tekrar teşekkürler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dilegiyle konu :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt