pcde video düzeltme

Sponsorlu Bağlantılar

jason

Üye
    Konu Sahibi
:help: sx1 le çektiğimiz videolar çok karanlık çekiyor bunu nasıl düzeltirim vede nasıl sesini netleştirip yükseltebilirim,kontrast,tint,renk vb ayarlarını yükseltebilirim veya kötü rm,3gp,mpeg4 lerin ayarlarıyla oynayabilirim?????
 


__Midas__

__Midas__

Üye
hocam ne kadarda oynasan bu videolar 160-120 çözünürlükte verim alamassın
ben geçen dayım için vcd yaptım böyle videolardan ulead video studio yu kullandım.
 

jason

Üye
    Konu Sahibi
3650 demi yoksa sx1 demi ???
 

jason

Üye
    Konu Sahibi
hangisi midass
 
__Midas__

__Midas__

Üye
7610 du model yaklaşık 40 tane video parçacığı vardı aralarında avide vardı(camcoder 2 ile çekilmiş.3gp de vardı telefon camcoderi ile çekilmiş hepsini birleşridim dediğim gibi ulead video studio yu kullandım.
 

jason

Üye
    Konu Sahibi
sx1 e uyarmı midas bana o lazım
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ulead Video Stuido , sanırım SX1'de çalışmıyor :(
 

jason

Üye
    Konu Sahibi
peki hangi markalarda çalışıyor?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]maxicep.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt