pc suit yedekleme yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
pc suitten 6630umun butun yedeğini aldım!!sonra formatımı attım!!yedeği geri yükledim fakat rehberim yoookkkk... bitin ayarlarım geldi hersey geldi ama rehber yok!!yardım kardeşler rehber giderse .... kotu olur!! Bide fexplorer da yeni dosya açamıoruz dimi?
 


corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
fexplorerda yeni dosya açmayı başarabilen biri yokmu!!!yeni dosya açan bi f.m. warmı tlnun orjinali hariç?
 

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
oy oyyyyy gitti numaralar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt