patron ve sekreter

Sponsorlu Bağlantılar

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
patron ve sekreter
patron ve sekreter

Soguk ve karli bir gecede tipiden yolunu kaybeden bir isadami ve sekreteri arabalarini terketmek zorunda kalirlar ve uzun bir yuruyusten sonra usumus ve islanmis durumdayken bir kulube bulurlar.

Kulubede bir yatak, bir uyku tulumu ve bir suru battaniye bulunmaktadir. Geceyi gecirmeye hazirlanirlar ve isadami bir centilmen olarak, yatagi sekreterine verir,

"Ben yerde uyku tulumunda uyurum" der. Sekreter yatagina yatar, adam uyku tulumunun icine girerek fermuari ceker. Bir sure sonra tam uyumak uzereyken, sekreterinin sesini duyar;

"Efendim, ben cok usuyorum." Adam fermuari acar,uyku tulumundan cikar, bir battaniye alip kadinin uzerine orter, tekrar uyku tulumuna girer, tam uyumak uzereyken yine sekreterinin sesini duyar;"Efendim, ben hala cok usuyorum." Adam yine fermuari indirir, tulumdan cikar, bir battaniye daha alip kadinin ustune orter, uyku tulumuna girerek fermuari ceker. Tam uykuya dalacagi sirada yine duyar;

"Ben yine coooook usuyorum". Adam yattigi yerden;

"Bir fikrim var." der,

"Burasi issiz bir yer. Neler oldugunu kimse goremez , istersen evliymisiz gibi davranabiliriz." Genc kadin kikirdar;

"Tamam,bana gore hava hos." Adam yattigi yerden avazi ciktigi kadar bagirir;

"öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeyi kendin al!!!!"

tanzer

Üye
evlilik kötü bişey hahahaha

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
:lol2: :lol2: :lol2:

Salihyet

Salihyet

Üye
hehehee :DD bi türk erkeği orada evliliin gereklerini sonuna kadar kullanır bence :DD

slayer

Üye
:ehe: :ehe: yıkıldım...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
:lol2:

serdar06288

serdar06288

Üye
ha ha dehşet verici güzel bunlar ya

oteb