PassAIDE - super bir sifre gizleme programi

Sponsorlu Bağlantılar

eon

Üye
    Konu Sahibi
PassAIDE - super bir sifre gizleme programi
iste hizmet, ustelik bedava !!! PassAIDE, mukemmel bir sifre gizleme ve hatirlatma programi.... kendi kateogorilerinizi ve template'lerinizi de belirleyebiliyorsunuz... login sifrelerinizi, web sitelerinizdeki sifreleri, kredi karti sifrelerinizi ve daha baska bircok kendi belirlediginiz alanlara gore istediginiz tum bilgileri yalnizca bir sifre bilmek suretiyle hatirlayabilirsiniz...program tum series 60 telefonlarda sorunsuz calismasi lazim. 6630'da ben kendim kullaniyorum, no problem !!! iste link, indirin :) hayirli olsun !

Alive

Alive

Üye
Originally posted by eon@Oct 4 2005, 03:38 PM
iste hizmet, ustelik bedava !!! PassAIDE, mukemmel bir sifre gizleme ve hatirlatma programi.... kendi kateogorilerinizi ve template'lerinizi de belirleyebiliyorsunuz... login sifrelerinizi, web sitelerinizdeki sifreleri, kredi karti sifrelerinizi ve daha baska bircok kendi belirlediginiz alanlara gore istediginiz tum bilgileri yalnizca bir sifre bilmek suretiyle hatirlayabilirsiniz...program tum series 60 telefonlarda sorunsuz calismasi lazim. 6630'da ben kendim kullaniyorum, no problem !!! iste link, indirin :) hayirli olsun !

[post=184583]Quoted post[/post]​

Nasil yane?Ne bu?Anlamadm? :wacko:

PaNTeR

Üye
M-Cüzdan tarzında birşey, gene de teşekkürler dostum ;;)

eon

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar m-cuzdan ya da Wallet'den cok daha fazla gelismis bir uygulamadir, tavsiye ederim. sadece bir sifre bilerek, tum diger kullanici adi, sifre ve sizin belirleyeceginiz bilgileri hatirlamaniz mumkun!!!! 6630'da sorunsuz calisiyor... series 60 telefonlarda bir sorun cikacagini sanmiyorum...

Alive

Alive

Üye
Originally posted by eon@Oct 4 2005, 03:56 PM
arkadaslar m-cuzdan ya da Wallet'den cok daha fazla gelismis bir uygulamadir, tavsiye ederim. sadece bir sifre bilerek, tum diger kullanici adi, sifre ve sizin belirleyeceginiz bilgileri hatirlamaniz mumkun!!!! 6630'da sorunsuz calisiyor... series 60 telefonlarda bir sorun cikacagini sanmiyorum...
[post=184596]Quoted post[/post]​

?¿ Bence gereksiz.. :eksi:

PaNTeR

Üye
Gene de teşekkürler, bir incelerim ;;)

Nike

Üye
çok teşekkürler dostum çok güzel program

metintekin

Üye
bence çook gereksiz bi şeyy.

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Nike@Oct 4 2005, 05:08 PM
çok teşekkürler dostum çok güzel program
[post=184645]Quoted post[/post]​

rica ederim. iyi gunlerde kullan :)

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by metintekin@Oct 4 2005, 05:11 PM
[post=184650]Quoted post[/post]​

walla bu program cookk fazla sifresi ve kullanici adi olanlar icin ( email, web...). benim boyle bayagi var. en basiti hangi sitelere uye oldugumu unutuyorum bazen... site ismi kullanici adi ve sifreyi hemen kaydediyorum artik... ve unutsam bile burdan bakiyorum. mesela enson maxicep'i kaydettim... :)

Alive

Alive

Üye
Originally posted by eon+Oct 4 2005, 05:25 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(eon &#064; Oct 4 2005, 05:25 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-metintekin@Oct 4 2005, 05:11 PM

walla bu program cookk fazla sifresi ve kullanici adi olanlar icin ( email, web...). benim boyle bayagi var. en basiti hangi sitelere uyu oldugumu unutuyorum bazen... site ismi kullanici adi ve sifreyi hemen kaydediyorum artik... ve unutsam bile burdan bakiyorum. mesela enson maxicep&#39;i kaydettim... :)
[post=184660]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Ha öylemi?O işe yaradığını bilmiyordum..Gerekli gerekli..Çok teşekkürler arkidis.. :artı:

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Alive+Oct 4 2005, 07:04 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Alive &#064; Oct 4 2005, 07:04 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by eon@Oct 4 2005, 05:25 PM
<!--QuoteBegin-metintekin
@Oct 4 2005, 05:11 PM

walla bu program cookk fazla sifresi ve kullanici adi olanlar icin ( email, web...). benim boyle bayagi var. en basiti hangi sitelere uyu oldugumu unutuyorum bazen... site ismi kullanici adi ve sifreyi hemen kaydediyorum artik... ve unutsam bile burdan bakiyorum. mesela enson maxicep&#39;i kaydettim... :)
[post=184660]Quoted post[/post]​

Ha öylemi?O işe yaradığını bilmiyordum..Gerekli gerekli..Çok teşekkürler arkidis.. :artı:
[post=184709]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bisii diil :)

eon

Üye
    Konu Sahibi

walla bu program cookk fazla sifresi ve kullanici adi olanlar icin ( email, web...). benim boyle bayagi var. en basiti hangi sitelere uye oldugumu unutuyorum bazen... site ismi kullanici adi ve sifreyi hemen kaydediyorum artik... ve unutsam bile burdan bakiyorum. mesela enson maxicep&#39;i kaydettim...

pasa

pasa

Üye
+1

PaNTeR

Üye
Amma kırdınız arkadaşın hevesini, kendisinin işine yaramış, hoşuna gitmiş, bizimle paylaşmış ;;)

eon

Üye
    Konu Sahibi
walla , sende olmasan panter :) bedava bir program koyalim dedik.... gereksiz buldu arkadaslar :))))) ben gerekli oldugunu dusunenler icin koymustum &#33;&#33;&#33;&#33;program falan koymam bundan sonra :))))))))) cok var bende , neyse.... bayagi bir arastirmam var cunku... arti kendim de software yaziyorum....

PaNTeR

Üye
Originally posted by eon@Oct 5 2005, 02:25 PM
arti kendim de software yaziyorum....
[post=185205]Quoted post[/post]​

Bak bunu duyduğumuz güzel oldu, bayağı başın ağrıyacak şimdi&#33; :P

hasisa

hasisa

Üye
böyle topiclere gereksiz diyen arkadaşlar mesaj yazmasın lütfen.
şuraya bakın ya gereksiz diyenler kullananlardan çok.

Alive

Alive

Üye
Originally posted by hasisa@Oct 5 2005, 06:43 PM
böyle topiclere gereksiz diyen arkadaşlar mesaj yazmasın lütfen.
şuraya bakın ya gereksiz diyenler kullananlardan çok.
[post=185331]Quoted post[/post]​

Bence bu konuşmada gereksiz oldu hasisa :P

PaNTeR

Üye
eon, hangi programları kullanıyorsun, symbian için yaptığın bir deneme var mı? Meraklandım şimdi... Bu konu çok tartışıldı ama bir yere varamadık :ah: