Pascal Nouma Nihat Doğan'ı Dövdü !

 • 9 Mayıs 2011
 • 2037 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Survivor adasında hafta içinde yaşanan ve Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen Pascal Nouma ve Nihat Doğan kavgasının tüm görüntülerini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.
  Pascal - Nihat Kavgasının Videosu
  İddaa'dan ibaretti gerçek oldu.

  Tabii bu davak olayından sonra:
  Pascal diskalifiye edildi!
  < Resmi açmak için tıklayın >  Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Nihat Doğan ile yumruk yumruğa kavga eden Pascal Nouma güvenlik gerekçesiyle yarışma dışı bırakıldı.:ağlarım:


  Dominik Cumhuriyeti&#8217;nde çekimleri yapılan &#8220;Survivor Ünlüler-Gönüllüler&#8221; yarışmasında, Nihat Doğan ile kavga eden Pascal Nouma, diskalifiye edildi. Acun Ilıcalı, kavga sonrasında yapılan &#8220;Ada Konseyi&#8221;ne şunları söyledi:
  &#8220;Bugün talihsiz bir olay yaşadık. Çok zor şartlarda sinirlerin gerilmesi çok normal. Ancak oyunda gördüklerimiz kabul edilebilir şeyler değil. Biz prodüksiyon olarak bunu yaşamak istemiyoruz. Bugün yaşadığımız olaylar, güvenlik açısından karamsarlık yarattı. Olayların buradan nereye gideceğini göremiyoruz. Şu anda adada güvenlik tehlikesi var. Ekibim ve Show TV, birlikte bir toplantı yaptık. Bundan sonra adada güvenlikten emin olamayacağımız için Pascal Nouma&#8217;yı diskalifiye ettik.&#8221;

  Pascal'la Nihat yumruk yumruğa!
  Pascal&#8217;ın bu açıklamanın yapıldığı konseye katılmasına izin verilmedi. Ancak daha sonra adaya götürülen Pascal, diğer yarışmacılara veda etti. Pascal&#8217;ın adaya gittiği anlarda Nihat Doğan adada değildi. Pascal bir-iki gün içinde adayı uçakla terk edecek.
  NİHAT'LA YUMRUKLAŞTI
  Pascal Nouma ile Nihat Doğan arasında önceki gün yaşanan kavga, Doğan&#8217;ın Ebru Destan ve diğer kadın yarışmacılar için söylediği &#8220;Ben onları ekmek arası kaşar gibi yerim&#8221; sözleriyle başladı. Doğan&#8217;ın bu konuşması üzerine Nouma, hışımla üzerine yürüdü. Taner ve Tevfik, yumruk yumruğa gelen ikiliyi ayırmaya çalışırken Asena bayıldı.


  Kaynak:Habertürk
   


  Yazan: alemburda
 2. bu ne rezalettir ya. :off:

  nekadar alıyo bunlar acaba bu hale gelmek için.
   
 3. Kurgu şöyle :d: Pascal'ın Türkiye'ye dönmesi gerekiyordur. Acunda demiştir abi gidiceksen madem olay yarat para kazanalım :d: Nihatta tamam abi ben sana dalarım demiştir. Bütün mesela bu millette bişey zannediyor...
   
 4. para için olduğunu herkez biliyorda. miktarını merak ediiyorum.

  bide yazık millet deli gibi izliyor.
   
 5. Bence program baştan aşağı kurgu olabilir sadece bu kavga değil!!
  Gece kameralar kapanınca bunlar gerçekten o ada mı kalıyor acaba?:bilmm
   
 6. Arkadaşlar verdiğiniz 1 tane yorumunuza bile katılamıyorum acun zaten kazanan biri neden yapsın ki böyle birşey üstelik. Hiçbir yarışmasında bu tarz birşey olmadı tartışıldı fakat kavga olmadı ve acun kamera arkası görüntülerini salı günü veriyor yani anlayacağınız ortada yalan dolan kurgu bigi birşey yok :bigstar:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 17:25