Pascal Nauma Bjk özel Resim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celll

Üye
    Konu Sahibi
Pascal Nauma Bjk özel Resim
fenerli kardeşlerim üzgünüm

<span style="color:green">Kusura bakme bende üzgünüm, resim kurallar d&#305;&#351;&#305;nda olan bi resimdir...</span>

Nicolas_Anelka

Üye
olsun biz alıstık zaten pascal da pismandır zaten ok..

Salihyet

Salihyet

Üye
zaten antreman sahasınada işedi bi kere nouma gardaş

RockFord Fosgate

Üye
tamamda burada ne alaka???

hidayet

hidayet

Üye
pascal bizi diskoya götür

oteb

Üye
Nouma&#39;da ne zeka, ne çeviklik, ne de ahlak var...

RockFord Fosgate

Üye
ya beyler nıye konu tasınmıyor ya burası yerı deıl konu dısında veya spor bolumunde konusdun lutfen yapmayın ya&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

celll

Üye
    Konu Sahibi
unutmamalı ki spor kardeşliktir. hepimiz zenciyiz.
saygılar

RockFord Fosgate

Üye
ya cıldırıcam allah askına cwp yazmayın ya&#33;&#33;&#33;&#33;burası yerı deıl sımdı ben van a soylıyım de tasısın konuyu spora&#33;&#33;&#33;

jackjack

jackjack

Üye
ne alaka....

jason

Üye
adam takımı için kendini yakıyordu hangi futbolcu ölünce beni stada gömsünler der oteb de sataşmasın bjklileri delirtmesin.....Pascal için ZENCİ olduk,rıza için KAPICI oluruz......&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

coloni_5

Üye
<div class='quotetop'>(jason &#064; Dec 23 2005, 09&#58;33 PM) [post=235259]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
adam takımı için kendini yakıyordu hangi futbolcu ölünce beni stada gömsünler der oteb de sataşmasın bjklileri delirtmesin.....Pascal için ZENCİ olduk,rıza için KAPICI oluruz......&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
[/b][/quote]

kaan_saner

Üye
pascal sen bizim herşeyimizsin

celll

Üye
    Konu Sahibi
pascal pascal pascal nouma nauma nauma pascal nouma

msw

msw

Üye
Spor Bölümüne taşınmıştır...

DefectoR

<div class='quotetop'>(jason &#064; Dec 23 2005, 09&#58;33 PM) [post=235259]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Böyle bişeyin gerçekleşmeyeceğini bildiği için bu sözü söyler, o zaman bende diyorum ki öldüğümde beni maxicep serverlerinin bulunduğu yere gömün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt