partlı oyunu nasıl kurarum

Sponsorlu Bağlantılar

ceyhun145j

ceyhun145j

Üye
    Konu Sahibi
partlı oyunu nasıl kurarum
gta vice city nin türkçe olanını bu siteden indirdim ancak part part bunu nasıl kurabilirim rardan çıkarken kendisi birleşirmi yoksa benmi birleştircem birleştirceksemde nasıl ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
gta vice city nin türkçe olanını bu siteden indirdim ancak part part bunu nasıl kurabilirim rardan çıkarken kendisi birleşirmi yoksa benmi birleştircem birleştirceksemde nasıl ?
ZArchiver uygulaması ile kolayca çıkarabilirsin.

ceyhun145j

ceyhun145j

Üye
    Konu Sahibi
oyunu çıkarttmım tek dosya oldu pc den hafıza kartına atmıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer fat32 ise harddisk belli büyüklükteki tek dosyaları taşıyamayabilirsin

ceyhun145j

ceyhun145j

Üye
    Konu Sahibi
hayır disk yazmaya karşı korumalı hatası alıyorum ve daha önce hç olmadı
birçok kez hafıza kartıma attm müzikdir filmdir ama hata alıyorum şuan
Tamam buldum adaptörde birşeyi kapatmşm :)

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hayır disk yazmaya karşı korumalı hatası alıyorum ve daha önce hç olmadı
birçok kez hafıza kartıma attm müzikdir filmdir ama hata alıyorum şuan
Tamam buldum adaptörde birşeyi kapatmşm :)
Çözmene sevindim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
abi en son ne zaman denedin zarchiverla partli arsivi ben en son denedigimde hata verdi sormadi 2. parti ama arsiv acmada bi sorunu yok.
Mesela az önce sen yazdıktan sonra denedim :) çalışmakta, fakat dosya çok büyükse RAM şişmişse ve doğru indirilmemişse açmayacaktır tabiki :)

H0lligan

Üye
Mesela az önce sen yazdıktan sonra denedim :) çalışmakta, fakat dosya çok büyükse RAM şişmişse ve doğru indirilmemişse açmayacaktır tabiki :)
acmasini degil cikarmasini diyorum abi soruyormu islem bitince 2. partin hangi dizinde oldugunu ucunu biraz acik birakmissin acmakdanmi cikarmakdanmi bahsettigini tam anlamadim yani

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Anladım ve işlemi yaptım onun için çıkarttım demedim. Tüm partlar aynı klasörde ise sormadan çıkartmakta.

Üst Alt