parreira


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
1995-96 sezonunda Fenerbahçe'yi lig şampiyonu yapan Carlos Alberto Parreira, Fenerbahçe'ye yeşil ışık yaktı. Brezilya Milli Takımı'nın hocası, önümüzdeki yıl görevinden ayrılarak Avrupa'da bir takım çalıştırmak istediğini açıkladı.

Hayatının en güzel günlerini İstanbul'da geçirdiğini belirten tecrübeli teknik direktör, "Gelecek sene Brezilya'dan ayrılarak Avrupa'da görev yapmak istiyorum. 2006 Dünya Kupası'nın ardından sözleşmemi yenilemeyeceğim. Benim için para artık önemli değil. Büyük projelere imza atmış, Avrupa'da önemli yerlere gelmeyi planlayan bir takımda çalışacağım" ifadesini kullandı.

Gönlünde her zaman Fenerbahçe'ye bir gün geri dönmenin bulunduğunu kaydeden Parreira, Fenerbahçe'nin kendisi için öncelikli olduğunu ifade etti
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Efe Yakup Karahanlı
Cevap
0
Görüntüleme
134
Efe Yakup Karahanlı
DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
321
DiaBLoS
jojo_va
Cevap
0
Görüntüleme
214
jojo_va
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt